Ekspres do kawiarni

Ekspresy do kawiarni należy wybierać spośród modeli najwyższych standardów. Kawiarnia, jak sama nazwa wskazuje, jest idealnym miejscem do picia…kawy! Już sam ten fakt zobowiązuje – kawa tutaj musi być na najwyższym poziomie i smakować tak, jak żadna inna przygotowana w domu czy w pracy. Taką doskonałość zapewni tylko perfekcyjnie dobrany ekspres do kawy.

Wybierz odpowiedni rodzaj ekspresu w zależności od miejsca przeznaczenia:

Aktywne filtry

Jaki ekspres do kawy do kawiarni wybrać?

Inwestycja w ekspres do kawiarni to decyzja, która przyniesie wiele korzyści. Wybierając ekspres do kawy do kawiarni, masz dwie opcje – ekspres automatyczny lub ekspres kolbowy. To, który sprawdzi się najlepiej, będzie zależeć od rodzaju kawiarni, liczby przewidywanych gości oraz oczywiście budżetu, jaki planujesz przeznaczyć na zakup ekspresu do kawiarni.

Jeśli dzienna liczba Twoich klientów nie jest duża, a chciałbyś, aby wizytówką Twojego lokalu był profesjonalizm przygotowywania kawy – zdecydowanie powinieneś postawić na ekspres kolbowy. Jeśli jednak doskonała kawa nie jest priorytetem w Twoim lokalu, bo skupiasz się na różnych rodzajach herbaty i ciast, a do tego przewidujesz duży ruch osób wpadających po kawę na wynos – wtedy powinieneś rozważyć zakup ekspresu automatycznego do kawiarni.

Bardzo ważna jest ilość serwowanych kaw oraz szybkość serwowania kaw jedna po drugiej. Wybierając ekspres do kawy do kawiarnii warto wziąć pod uwagę jakość parzenia kawy. Ekspres powinien utrzymywać stabilną temperaturę podczas parzenia. Możliwość stresowania temperaturą i ciśnieniem to istotne funkcje, pozwalające na uzyskanie najlepszego smaku kawy, według preferencji klienta. Dobrze, jeśli ekspres do kawy w kawiarni jest intuicyjne w obsłudze. Im prostsze jest korzystanie z urządzenia, tym łatwiej będzie szkolić personel i obsługiwać klientów.

Wybierając express do kawy do kawiarni, warto zwrócić uwagę na koszty eksploatacji, takie jak cena ziaren kawy, części zamienne i konserwacja. Dobrze, jeśli jest możliwy serwis posprzedażowy i wsparcie techniczne.

Profesjonalne ekspresy do kawiarni to wizytówka każdego lokalu, gdyż za jego pomocą przygotowywany jest najważniejszy sprzedawany produkt. Dlatego też warto postawić na jakość i skorzystać z opcji konsultacji z fachowcem, który dopasuje urządzenie do naszych potrzeb.

Oprócz wyboru modelu warto także zastanowić się nad możliwościami związanymi z optymalizacją kosztu. Możesz zdecydować się na wynajem ekspresów do kawy, czy też korzystną ofertę, jaką jest dzierżawa ekspresów dla gastronomii. A być może zainteresuje Cię dzierżawa ekspresów do hotelu? Sprawdź dostępne u nas opcje!

 Zadzwoń do nas pod numer 790 402 490 z przyjemnością doradzimy w doborze ekspresu i przygotujemy ofertę dzierżawy, leasingu lub sprzedaży.

zapytanie o dzierżawę ekspresu