• Wyprzedaż!
  • -800,00 zł
  • Obecnie brak na stanie

Ekspres automatyczny CM1001 Hipresso

2 400,00 zł
3 200,00 zł
Brutto

W pełni automatyczny, technologicznie zaawansowany ekspres do kawy Hipresso CM1001 przyrządzi wyśmienite specjały czarne i mleczne. Idealny ekspres do małego biura lub użytku domowego, który codziennie zachwyci Cię inną kawą!

Ilość
Obecnie brak na stanie Zapytaj o dostępność!

Płatność przy odbiorze

Przelew bankowy na podstawie FV

Przelew odroczony dla instytucji budżetowych

Więcej

  • Przesyłka kurierska DPD
  • Odbiór osobisty
  • Instalacja u klienta

Więcej

Ekspres do kawy CM1001 Hipresso

Automatyczny ekspres do kawy CM1001 posiada szerokie menu, w którym znaleźć można aż 11 pozycji dostępnych w wersji single i double. Automat przyrządzi najbardziej popularne i cenione napoje kawowe takie jak: espresso, lungo, americano, cappuccino, latte, latte macchiato, macchiato, flat white, spienione mleko, ciepłe mleko, gorąca woda.

Ekspres obsługuje się za pomocą przypominającego tablet, 7-calowego, w pełni dotykowego wyświetlacza o wysokiej rozdzielczości. Kolorowe ikonki dostępnych specjałów pomogą dokonać wyboru napoju. Parametry przyrządzanych napojów można zmieniać z poziomu menu. W przypadku kaw czarnych jest to ilość ziaren kawy na porcję, temperatura oraz pojemność. Dla kaw mlecznych oprócz tych ustawień dostępna jest także personalizacja mlecznej pianki lub ciepłego mleka. Z poziomu menu można także zablokować konkretne specjały, wtedy nie będą one wyświetlane w menu wyboru.

Automatyczny ekspres do biura Hipresso - parametry techniczne

Ekspres automatyczny posiada zbiornik na ziarna o pojemności 160 gram, zbiornik na wodę 1,8 litra oraz pojemnik na 10 sztuk krążków fusów. Zintegrowane programy czyszczące dostępne w menu zapewniają, że ekspres zachowuje najwyższą higienę podczas przyrządzania napojów. Czytelne komunikaty informujące o konieczności napełnienia/opróżnienia zbiorników oraz konieczności przeprowadzenia procesu odkamieniania sprawiają, że z ekspresu korzysta się przyjemnie i bezproblemowo.

Wydajność i przeznaczenie automatu Hipresso

Prezentowany ekspres doskonale sprawdzi się w niewielkich biurach i użytku domowym. Wydajność szacowana na poziomie maksymalnie 30 filiżanek kawy dziennie spełni oczekiwania pracowników mniejszych firm oraz domowników. Elegancki design i intuicyjna obsługa sprawiają, że ten ekspres stanie się przyjacielem każdego kawosza.

Ekspres Hipresso CM1001 przygotuje:

Opis

Przeznaczenie
Biuro
Przeznaczenie
Dom
Kolor
Srebrny
Ilość zaprogramowanych przepisów
11
Pojemność zbiornika na wodę
1,8 L
Pojemność zbiornika na ziarna
160 g
Pojemność zbiornika na fusy
10 porcji
Wyświetlacz
7-calowy, dotykowy, kolorowy
Programowanie mocy kawy
tak
Programowana ilość kawy w porcji
tak
Szerokość
28,3 cm
Głębokość
36,5cm
Wysokość
46,3 cm
Gwarancja
24 miesiące
Waga
13,1 kg
Wydajność dzienna
Do 30 kaw
Automatyczne czyszczenie i odkamienianie
TAK

Specyficzne kody