Używane ekspresy do kawy

Używane ekspresy do kawy w naszej ofercie to urządzenia, które doskonale nadają się do dalszego wykorzystania. Poddawane są licznym pracom serwisowym, dzięki którym prawidłowo działają. Każdy profesjonalny ekspres do kawy używany przechodzi przez dokładną weryfikację. Następnie naprawiane, wymieniane lub czyszczone są części, które tego wymagają. Dzięki temu naszym klientom zaoferować możemy w pełni sprawny sprzęt. Używane ekspresy ciśnieniowe do kawy pochodzą od znanych i cenionych producentów jak między innymi Jura, Saeco, czy Nivona.

Aktywne filtry

Ekspresy do kawy poleasingowe – jak przebiega serwis?

Każdy ekspres poleasingowy poddawany jest renowacji. Nasz zakres prac serwisowych w używanych ekspresach pozwala na ich sprawne funkcjonowanie przez długi czas. Używane ekspresy są po przeglądzie oraz sprawdzeniu lub wymianie podzespołów odpowiedzialnych za prawidłowe parzenie kawy. Głównie sprawdzamy, regenerujemy lub wymieniamy na nowe:

  • bloki zaparzające,
  • młynki,
  • żarna,
  • uszczelki obiegu wody.

W zależności od potrzeb nasi serwisanci decydują o pracach, które należy przeprowadzić. Oczywiście poleasingowe ekspresy do kawy są odkamienione oraz wyczyszczone wewnątrz.

Gwarancja na używane ekspresy Jura, Saeco, Nivona

Używane ekspresy do kawy z gwarancją? Z nami to możliwe! Zależy nam na tym, aby klienci byli zadowoleni z urządzeń kupionych od nas. Dlatego też na ekspresy używane udzielamy gwarancji od 1 miesiąca do 6 miesięcy – w zależności od wybranego wariantu sprzedaży. Nie zagwarantujemy nawet w przypadku nowego ekspresu, że nigdy się nie zepsuje, ale w takiej sytuacji nasi klienci mogą liczyć na nasz bezpłatny serwis gwarancyjny.

Nie tylko ekspresy poleasingowe – oferta Caffe Del Mondo

Ekspres do kawy gastronomiczny używany to niejedyny artykuł w naszej ofercie. Ze względu na zróżnicowane oczekiwania naszych klientów, możemy zaoferować:

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Jeśli potrzebujesz doradztwa, skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie!

Zadzwoń do nas pod numer 790 402 490 z przyjemnością doradzimy w doborze ekspresu i przygotujemy ofertę dzierżawy, leasingu lub sprzedaży.

zapytanie o dzierżawę ekspresu