• Nowy

JURA X6 - poleasingowy

4 999,00 zł
Brutto

Jura X6 to idealne urządzenie dla średnich i dużych biur, restauracji lub kawiarni. Charakteryzując się wydajnością do 90 filiżanek dziennie, ekspres ten zapewnia nie tylko wysoką jakość przygotowywanych napojów, ale również jest w stanie sprostać intensywnemu użytkowaniu. Urządzenie posiada duży 5l zbiornik na wodę oraz pomieści 500g kawy w pojemniku na ziarno. 

Ekspres przygotowuje tylko i wyłącznie kawy czarne.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Płatność przy odbiorze

Przelew bankowy na podstawie FV

Przelew odroczony dla instytucji budżetowych

Więcej

  • Przesyłka kurierska DPD
  • Odbiór osobisty
  • Instalacja u klienta

Więcej


Jura X6 - perfekcyjna czarna kawa w Twoim biurze

Jura X6 to idealne urządzenie dla średnich i dużych biur, restauracji lub kawiarni. Charakteryzując się wydajnością do 90 filiżanek dziennie, ekspres ten zapewnia nie tylko wysoką jakość przygotowywanych napojów, ale również jest w stanie sprostać intensywnemu użytkowaniu. Jego duży - 5L zbiornik na wodę wraz z 500g pojemnikiem na ziarna i efektywnym młynkiem Aroma G3 umożliwiają przygotowanie dużej ilości kawy bez konieczności ciągłego uzupełniania surowców, co jest kluczowe w zapewnieniu płynnej obsługi w miejscach o wysokim zapotrzebowaniu na kawę. 

 

❗ Urządzenie robi tylko kawy czarne ❗

Ekstrakcja Pulsacyjna (P.E.P.) jest innowacją optymalizującą ekstrakcję dla mniejszych porcji kawy, podnosząc jakość każdej serwowanej filiżanki. Dodatkowo, łatwa konserwacja i certyfikat TUV potwierdzający jakość i czystość, czynią Jura X6 niezawodnym wyborem dla miłośników kawy, szczególnie cenionym w profesjonalnych środowiskach.

Ekspres Jura X6 jest prawdziwym specjalistą w przygotowywaniu małej czarnej, wykorzystując zaawansowane technologie do zapewnienia wyśmienitego doświadczenia kawowego. Jego umiejętność w kreowaniu bogatych w aromat kaw czarnych, serwowania całych dzbanków kawy, czy podgrzewania wody na herbatę przy użyciu dwóch regulowanych poziomów temperatury, podkreśla wszechstronność i efektywność tego urządzenia.

Co zyskujesz wybierając nasze urządzenia poleasingowe? ☕

- Zakup urządzenia u autoryzowanego partnera marki Jura 

- Urządzenie po kompletnym przeglądzie z odkamienianiem 

- Urządzenie po serwisie i wymianie zużytych komponentów

- Pełną FV-23% 

- 6 miesięczną gwarancję na ekspres 

Opis

Przeznaczenie
Biuro / Restauracja
Kolor
Srebrny / Czarny
Ilość zaprogramowanych przepisów
12
Pojemność zbiornika na wodę
5 l
Pojemność zbiornika na ziarna
500 g
Szerokość
37,3 cm
Głębokość
46,1 cm
Wysokość
47 cm

Specyficzne kody