Jura ONO Black (EA)

1 779,00 zł
Brutto

Ekspres idealny dla osób, który chcą zostać swoim własnym baristą w krótkim czasie.  Ekspres przygotuje doskonałej jakości espresso z intensywnością, którą można ustawić inwidualnie dla każdej filiżanki. 

Ilość

Płatność przy odbiorze

Przelew bankowy na podstawie FV

Przelew odroczony dla instytucji budżetowych

Więcej

  • Przesyłka kurierska DPD
  • Odbiór osobisty
  • Instalacja u klienta

Więcej

Ekspres Jura ONO Black (EA) - idealna kawa bez kapsułki

Nowość 2023 roku! Ekspres ONO Black to urządzenie, dzięki któremu poczujesz się jak prawdziwy barista. Ekspres posiada możliwość wsypania dowolnego gatunku kawy mielonej, dzięki czemu zyskujemy pełną niezależność po końcowy napój. Używając kawy mielonej pomagasz zmniejszyć ilość odpadków powstałych z kapsułek. ONO Black cechuje się prostotą obsługi dzięki wyposażeniu w korbkę, dźwignię oraz 3 przyciski z symbolami. 

Kompaktowy rozmiar i przyjemny design

Jura ONO jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które właśnie urządzają swoje mieszkanie / dom i nie chcą inwestować w droższy model. Ekspres o kompaktowych rozmiarach wpasuje się w każde wnętrze. Takie urządzenie jest również dobrym rozwiązaniem dla osób, które nigdy nie posiadały Jury i chcą zapoznać się z marką. 

Intuicyjność obsługi

Wygodny system obsługi sprawia, że każdy nawet niedoświadczony użytkownik przygotuje kawę. Otwórz pojemnik, wsyp swoją ulubioną kawę, zamknij i przekręć za pomocą korbki, wciśnij przyciski i gotowe! Delektuj się idealną kawą czarną lub espresso. Jura ONO posiada również możliwość regulacji pojemności filiżanki.

Idealne kawy czarne

Jura ONO to niezmienna doskonałość jakości kawy i espresso. Dodatkowo ekspres Jura ONO Black posiada możliwość inwidualnego wyboru mocy kawy dla każdej filiżanki. Takie rozwiązania sprawiają, że każda kawa będzie dostosowana do potrzeb użytkownika. 

Ekspres przyjazny dla środowiska

Ekspres został stworzony dla osób ceniących czystość środowiska i dla tych, których zmęczyły rozwiązania kapsułkowe. Używając kawy mielonej zmniejszamy emisję odpadów opakowań po kapsułkach. Dodatkowo kawa przygotowana z świeżo mielonych ziaren jest o wiele bogatsza w smak i aromat. 

Co zyskujesz kupując ekspres w Naszym sklepie:

  • Zakup ekspresu u autoryzowanego dystrybutora ekspresów marki Jura
  • Gwarancja 12 miesięcy na zakup urządzenia przez osobę prawną / przedsiębiorstwo lub gwarancję 25 miesięcy dla urządzeń zakupionych przez osobę prywatną
  • Profesjonalne doradztwo w wyborze urządzenia, kawy lub środków czystości do ekspresu
  • Serwis ekspresu przez wyspecjalizowanych techników

Wyślij zapytanie na adres e-mail sprzedaz@caffedelmondo.pl lub zadzwoń do nas pod numer 790 402 490

Opis

Ilość zaprogramowanych przepisów
2
Pojemność zbiornika na wodę
0,95 l
Pojemność zbiornika na fusy
6 porcji
Wyświetlacz
Panel z 3 przyciskami i symbolami
Regulacja wysokości wylewki kawy
105 mm
Napięcie
230 V
Pobór mocy
0,2 W
Szerokość
24,3 cm
Głębokość
46,1 cm
Wysokość
32 cm
Waga
4,75 kg
Automatyczne czyszczenie i odkamienianie
Tak
Filtr
CLARIS Smart +

Specyficzne kody