Serwis Jura

Ekspresy jura to sprzęt wysokiej jakości. Jeśli jednak ulegnie awarii, potrzebuje naprawy, czy wymiany części, skontaktuj się z nami. Prowadzimy profesjonalny serwis urządzeń Jura. Zapraszamy do kontaktu!

Aktywne filtry

Profesjonalny serwis ekspresów do kawy Jura

Zepsuty ekspres Jura? Serwis Caffe del Mondo udzieli Ci pomocy! Nasi wykwalifikowani fachowcy z łatwością usuną każdą usterkę. Oferujemy pogwarancyjny serwis ekspresów do kawy Jura. Serwisujemy, remontujemy, naprawiamy ekspresy Jura w naszych stacjonarnych punktach w Warszawie, Wrocławiu i Nysie oraz u klienta poprzez naszych serwisantów mobilnych. Najczęstsze problemy, z powodu których Jura-ekspresy potrzebują serwisu to:

  • zakamieniony ekspres,
  • cappuccinatore nie spienia mleka,
  • komunikat “napełnij obieg wody / fill system”,
  • komunikat “opróżnij tacę” (mimo tego, że jest pusta),
  • błąd 8 / Error 8,
  • błąd 2/ Error 2,
  • kawa zbyt słaba,
  • pod ekspresem zbiera się woda.

Ekspres do kawy nie zawsze wymaga naprawy. Często usterka może zostać w szybki sposób usunięta przez użytkowników po uprzednim wytłumaczeniu sposobu obsługi systemu. Chętnie wspomożemy w usunięciu usterki oraz wszelkich naprawach urządzeń. Zadzwoń do nas pod numer: 601 920 900. Naprawa ekspresów do kawy to nasza specjalność!

Zgłaszanie awarii oraz przekazywanie ekspresu do serwisu

Zanim wyślesz ekspres, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Wówczas nasz doradca wyjaśni kolejne kroki. Ekspres możesz przekazać do jednego z naszych stacjonarnych punktów serwisowych lub poprosić o przyjazd serwisanta – dojazd do klienta to usługa dodatkowo płatna. Caffe del Mondo prowadzi również serwis Saeco i serwis Nivona. Ponadto świadczymy usługi dzierżawy ekspresów do kawy, a także sprzedaży urządzeń. Znajdziesz u nas wysokiej jakości ekspresy do biura, domu, czy gastronomii. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Zadzwoń do nas pod numer 601 920 900 z przyjemnością pomożemy.

zapytanie o dzierżawę ekspresu