Aroca Coffee Zone

17 900,00 zł
Brutto

Ekspres Aroca Coffee Zone to urządzanie do branży HoReCa i na stacje paliw. Cechuję się wydajnością na poziomie do 200 filiżanek kawy dziennie. Innowacyjny Coffee Zone posiada możliwość podłączenia do źródła wody i automatycznego napełniania ekspresu. 

✔ Automatyczne czyszczenie 

Pojemność zbiornika na produkt instant 1,2 kg * 1 / 1 kg * 1

✔ Podawanie mleka i kawy w tym samym czasie

Duży dotykowy wyświetlacz - 10,0"

Ilość

Płatność przy odbiorze

Przelew bankowy na podstawie FV

Przelew odroczony dla instytucji budżetowych

Więcej

  • Przesyłka kurierska DPD
  • Odbiór osobisty
  • Instalacja u klienta

Więcej

Co zyskujesz kupując u Nas ekspres Aroca Coffee Zone

  • Darmowa dostawa oraz instalacja u klienta
  • Szkolenia z obsługi i konserwacji ekspresu
  • Profesjonalna opieka serwisowa
  • Możliwość personalizacji napoju
  • Serwis ekspresu przez wyspecjalizowanych techników

Aroca Coffee Zone - odpowiedź na potrzeby branży HoReCa

Ekspres Aroca Coffee Zone to innowacyjny urządzenie, które sprawdzi się w branży HoReCa oraz na stacji paliw. Duży 10 calowy, dotykowy ekran zapewnia prostą i intuicyjną obsługę, dzięki czemu każdy za pomocą jednego dotknięcia przygotuje swój ulubiony napój kawowy. Menu wyświetlacza jest proste, a ikony przedstawiają wybrane napoje. Wydajność na poziomie do 200 filiżanek kawy dziennie, zapewnia optymalne wydawanie napoi w ruchliwych miejscach. 

Innowacyjne technologie w modelu Coffee Zone oraz wyposażenie urządzenia w dwa bojlery,  pozwala na zaparzenia kawy oraz spienianie mleka jednocześnie co skraca czas wydawania napojów. Dodatkową zaletą jest automatyczne czyszczenie ekspresu, który wykonamy za pomocą kliknięcia w daną opcję konserwacji. Takie rozwiązanie zapewnia wysoki standard czystości. 

Duży dotykowy wyświetlacz - ekspres do hotelu i biura

Duży ekran dotykowy o przekątnej 10 cali gwarantuje łatwą i intuicyjną obsługę, umożliwiając każdemu przygotowanie swojego ulubionego napoju kawowego jednym kliknięciem. Ekran w ekspresie Aroca Coffee Zone prezentuje się nowocześnie i działa bez zakłóceń podczas użytkowania. Menu wyświetlacza jest niezwykle czytelne, wyposażone w ikony reprezentujące różne rodzaje kaw oraz napoje wykonane z produktu instant.

Co wyróżnia ekspres dla branży HoReCa - Aroca Coffee Zone?

Nowoczesna wylewka

Wyposażony w dwa bojlery, ekspres umożliwia jednoczesne parzenie kawy i spienianie mleka, co znacząco skraca czas przygotowania napoju. Ponadto, ekspres jest wyposażony w osobną dyszę do spieniania mleka, co pozwala na tworzenie latte art.

Pojemnik na ziarno kawowe

Ekspres Coffee Zone został wyposażony w pojemny zbiornik na kawę, który mieści aż 1200 g ziaren. Młynek wyposażono w żarna ceramiczne, co gwarantuje doskonałą precyzję mielenia oraz wydłużoną trwałość.

Zbiornik na produkt instant

Dodatkowym urozmaiceniem menu są produkty instant. Ekspres Aroca Coffee Zone jest wyposażony w pojemnik na produkty instant o pojemności 1,2 kg oraz 1 kg. Dzięki możliwości podziału pojemnika, można korzystać jednocześnie z dwóch różnych produktów instant, na przykład czekolady w proszku i mleka w granulacie.

Pojemnik na wodę

Ekspres ma opcję podłączenia do stałego źródła wody lub korzystania z 4-litrowego zbiornika na wodę.

Zbiornik na odpadki kawowe

Aroca Coffee Zone posiada zbiornik na odpady kawowe, który pomieści aż 700 g zużytych fusów kawowych. Tacka ociekowa jest łatwa do wyjęcia i opróżnienia.

Dodatkowo, duży atut stanowi obecność czujnika poziomu mleka, który blokuje przygotowywanie kaw mlecznych, gdy w pojemniku brakuje mleka. Dzięki temu klient lub pracownik zawsze otrzyma pełny napój, eliminując ryzyko otrzymania niekompletnego napoju.

Ekspres Aroca Coffee Zone został wyposażony w zaawansowany program automatycznego czyszczenia, który można uruchomić za pomocą jednego kliknięcia w menu. Ekran posiada funkcję blokady na kilka sekund, co ułatwia jego czyszczenie.

Szanowni Państwo cena ekspresu zależy od doboru wyposażenia, dlatego zapraszamy do kontaktu w celu sporządzenia indywidualnej oferty.

Wyślij zapytanie na adres e-mail sprzedaz@caffedelmondo.pl lub zadzwoń do nas pod numer 790 402 490

Opis

GTIN
5906068289027
Przeznaczenie
Sieci sklepów i hoteli, HoReCa, stacje paliw
Pojemność zbiornika na wodę
4 l
Przyłącze wody
Tak
Pojemność zbiornika na ziarna
1200 g
Pojemność zbiornika na fusy
700 g
Wyświetlacz
10,0"
Dysza gorącej pary
Tak
Szerokość
34
Głębokość
55
Wysokość
62
Waga
25
Wydajność dzienna
200 filiżanek

Specyficzne kody

ean13
5906068289027