Wynajem ekspresów do kawy na wesele i uroczystości

Profesjonalny wynajem ekspresu na wesela i uroczystości rodzinne 

Wynajem ekspresu do kawy na wesele lub inne przyjęcia rodzinne to strzał w dziesiątkę. Zapewni gościom świeżą i wysokojakościową kawę w dowolnym momencie. Z pewnością sprawi, że organizowana przez Ciebie uroczystość będzie jeszcze bardziej prestiżowa, a jej uczestnicy zadowoleni. Ekspres do kawy na wesele od Caffe Del Mondo to więc doskonała propozycja! Zapoznaj się z naszą ofertą!

Aktywne filtry

Ekspres do kawy na wesele – o czym należy pamiętać?

Organizacja wesela to bardzo duże przedsięwzięcie. Wymaga pieczołowitego przygotowania oraz zaangażowania wielu usługodawców. Wybierając ich, warto postawić na profesjonalistów, którzy zagwarantują sukces tego wydarzenia. Ekspres do kawy na wesele na wynajem to jeden z elementów, o którym nie można zapomnieć w trakcie organizacji. Zapewni gościom stały dostęp do świeżej, wysokiej jakości kawy. Wybierając ekspres do kawy na wesele, należy uwzględnić liczbę gości, a także możliwość obsługi. Pozwoli to zapewnić odpowiednio dopasowane urządzenie oraz ilość kawy. Coraz częstszym wyborem młodych par jest również barista na wesele – to atrakcja, która w swojej cenie łączy rozwiązanie praktyczne oraz prestiżowe. W Caffe Del Mondo oferujemy wynajem ekspresów do kawy automatycznych oraz kolbowych na wesele. W razie potrzeby przeszkolimy pracowników lokalu, w którym odbywać się będzie uroczystość tak, aby obsługa przebiegła sprawnie w trakcie całej uroczystości.

Poniżej znajdują się ekspresy, które udostępniamy do wynajmu krótkoterminowego, czyli na okres kilku lub kilkudziesięciu dni. 

Obszar wynajmu ekspresów do kawy

Ekspres do kawy na wesele na wynajem udostępniamy w takich lokalizacjach jak:

 • Warszawa, 
 • Wrocław, 
 • Katowice, 
 • Kraków. 

W przypadku innych miejsc, prosimy o kontakt w celu ustalenia indywidualnej oferty. Kawa na wesele od Caffe Del Mondo może dotrzeć wszędzie!

Formalności oraz koszty wypożyczenia ekspresu na wesele

Dla komfortu naszych klientów maksymalnie uprościliśmy procedurę formalną związaną z niezbędnymi dokumentami. W cenie wynajmu zapewniamy dostawę ekspresu oraz przeszkolenie tak, aby nic nie zakłóciło przebiegu organizowanego przez Państwa wydarzenia. 
Cena za wynajem ekspresów do kawy obejmuje:

 • Dostarczenie ekspresu na miejsce wydarzenia;
 • Świeżo paloną kawę Caffe del Mondo 70% Arabica delikatnie palona – 6 kg (około 600 filiżanek kawy);
 • Środki czystości;
 • Szkolenie oraz bieżącą pomoc telefoniczną w obsłudze ekspresu.

Dodatkowe usługi wynajmu:

 • Dodatkowy 1 dzień wynajmu – 100.00 zł netto
 • Dodatkowa kawa 1 kg – 64.00 zł netto (100 filiżanek kawy)
 • Wynajem kompletu porcelany (24 szt.) do espresso, cappuccino, americano – 100,00 zł netto
 • Dostawa kubeczków jednorazowych 100 szt. – 50.00 zł netto
 • Cukier w saszetkach 1 kg – 50.00 zł netto

Wynajem i dzierżawa ekspresów do kawy to usługi, które świadczymy profesjonalnie od wielu lat. Jeśli więc zależy Ci na wysokiej jakości oraz sprawnym działaniu sprzętu na Twoim wydarzeniu, postaw na współpracę z nami. Gwarantujemy, że kawa na Twoim weselu będzie smakowała wszystkim gościom! W naszej ofercie znajdziesz również dzierżawa ekspresów do gastronomii – sprawdź już teraz!

Skontaktuj się z nami pod numerem 790 402 490 lub wyślij zapytanie na adres sprzedaz@caffedelmondo.pl. Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę najszybciej, jak to możliwe.zapytanie o dzierżawę ekspresu