Nivona

Ekspresy Nivona cieszą się rosnącą popularnością. Choć produkowane są przez stosunkową młodą markę, zyskały uznanie oraz zaufanie użytkowników na całym świecie. Nivona tworzy ekspresy najwyższej jakości. Elegancki i klasyczny design w połączeniu z funkcjonalnością sprawia, że są to urządzenia, które spełniają potrzeby i oczekiwania użytkowników. Zobacz modele, które wybraliśmy specjalnie dla Ciebie! 

Aktywne filtry

Nivona – profesjonalne ekspresy do kawy

Zaawansowane, całkowicie zautomatyzowane ekspresy do kawy marki Nivona, które wybierane są od wielu lat przez coraz większe grono smakoszów aromatycznej kawy. Nivona oferuje modele z serii 6, 7, 8, jak również 10, które spełnią wszystkie nasze potrzeby i stworzą ulubiony napój kawowy w ciągu zaledwie kilku minut. Ekspresy ciśnieniowe Nivona wyposażone są popularny systemy Caferomatica i innowacyjny system AromaBalance, które wydobywają z ziaren kawy najbardziej wyszukane i wyborne aromaty. 

W swojej ofercie Nivona posiada zarówno ekspresy przeznaczone do użytku domowego, jak również modele doskonale sprawdzające się w małych biurach. Szczególnym uznaniem wśród naszych klientów cieszy się ekspres do kawy Nivona 759 oraz 756. Modele te wyróżnia duża wydajność i wysoka jakość przy stosunkowo przystępnej cenie.

Ekspresy do kawy Nivona w Caffe Del Mondo

W Caffe Del Mondo oferujemy szwajcarskie ekspresy do kawy Nivona w konkurencyjnych cenach. Oprócz sprzedaży nasza oferta obejmuje również usługę, jaką jest dzierżawa ekspresów do kawy. Zajmujemy się również serwisem urządzeń w stacjonarnych punktach serwisowych i oferujemy serwis mobilny na terenie całej Polski. Naszą ofertę staramy się dopasować do potrzeb i oczekiwań klientów. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz doradztwo. Jeśli więc szukasz urządzenia wysokiej jakości, zapoznaj się z naszym asortymentem. Znajdziesz tutaj najlepsze ekspresy do domu oraz ekspresy do biura. Zapraszamy!

  Zadzwoń do nas pod numer 790 402 490 z przyjemnością doradzimy w doborze ekspresu i przygotujemy ofertę dzierżawy, leasingu lub sprzedaży.

zapytanie o dzierżawę ekspresu