Gaggia

Kolbowe ekspresy renomowanego Włoskiego producenta Gaggia

Aktywne filtry

Jeśli szukasz ekspresu, który spełni Twoje najwyższe oczekiwania, to sprawdź ekspresy Gaggia. To znana na całym świecie marka, która kojarzy się z jakością, elegancją i wysoką wydajnością – produkuje ekspresy do kawy od ponad 80 lat i jest uważana za lidera w branży. W tej kategorii znajdziesz profesjonalne ekspresy kolbowe oraz automatyczne Gaggia, które z powodzeniem sprawdzą się w każdej kawiarni, restauracji, hotelu oraz w domu. Urządzenia te pozwalają na przygotowanie doskonałego espresso, jak również innych kawowych specjałów. Ekspresy do kawy Gaggia wyróżniają się estetycznym designem oraz solidnym wykonaniem, dzięki czemu są nie tylko bardzo funkcjonalne, ale również eleganckie.

Ekspresy kolbowe Gaggia – klasyka włoskiego espresso

Ekspres kawy Gaggia to urządzenie, które łączy w sobie tradycyjną włoską jakość i styl z nowoczesną technologią. Jest idealny dla wszystkich, którzy cenią sobie autentyczne włoskie espresso, przygotowane zgodnie z tradycyjnymi metodami. Niektóre z modeli pozwolą Ci również na przyrządzenie innych kawowych specjałów, w tym cappuccino, latte czy mocnej kawy americano. Ekspres kolbowy Gaggia charakteryzuje się przede wszystkim solidną i wytrzymałą konstrukcją, która gwarantuje wiele lat niezawodnej pracy. Znajdziesz u nas wiele modeli ekspresów kolbowych, w tym popularny Gaggia Classic czy też bardziej zaawansowany ekspres do kawy Gaggia Titanium.

Gaggia – ekspresy kolbowe dla każdego biznesu

W Caffedelmondo możliwa jest również dzierżawa ekspresów do kawy. Dzięki temu każdy może znaleźć rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb i budżetu. Dzierżawa ekspresów do gastronomii, hoteli czy biur to doskonałe rozwiązanie, kiedy organizujesz imprezę, event czy spotkanie biznesowe – pozwala skorzystać z urządzeń najwyższej jakości bez konieczności ich zakupu i ponoszenia kosztów serwisowania. Sprawdź nasze ekspresy do hotelu, restauracji, domu i ekspresy do biura marki Gaggia oraz ekspresy Franke, które cieszą się dużą popularnością wśród profesjonalistów.

  Zadzwoń do nas pod numer 790 402 490 z przyjemnością doradzimy w doborze ekspresu i przygotujemy ofertę dzierżawy, leasingu lub sprzedaży.

zapytanie o dzierżawę ekspresu