Rancilio

Ekspresy kolbowe Rancilio

Ekspresy do kawy włoskiego producenta Rancilio do modele dedykowane głównie dla sektora HoReCa. Na potrzeby hoteli, restauracji doskonałe będą modele z serii Classe 5 oraz Classe 7. Do kawiarni o dużej dziennej sprzedaży kawy najlepszy będzie ekspres Classe 11 lub model Rancilio Speciality RS1 stworzony, by podołać dużym dobowym obciążeniom. Rancilio posiada w swoim asortymencie serię Home Line, w której znajduje się ekspres do domu lub małego biura, jest to model Silvia. W ofercie marki znajdują się także profesjonalne (Kryo 65) i domowe (Rocky) młynki do kawy.

Aktywne filtry

Włoskie ekspresy LaCimbali do kawiarni i restauracji

Włochy to kolebka kawy, więc ekspresy produkowane we włoskich fabrykach LaCimbali prezentują nienaganny design, zaawansowanie technologiczne oraz niedoścignioną jakość wykonania. Ekspresy kolbowe LaCimbali to urządzenia przystosowane do przyrządzania setek kaw dziennie, co jest efektem zastosowania wysokiej jakości podzespołów. Ekspresy dostępne są w wielu wariantach oraz istnieje możliwość dokupienia dodatkowego wyposażenia. Bezpieczeństwo w użytkowaniu komercyjnym ekspresów LaCimbali potwierdza szereg certyfikatów i norm, które te urządzenia spełniają, jest to m.in. CE, EAC, TUV, RoHs. Dla producenta LaCimbali ważne są kwestie środowiskowe, dlatego w ekspresach stosuje się izolowane bojlery, które dłużej utrzymują ciepło, energooszczędną technologię LED i tryby standby.

Instalacja i serwis ekspresów LaCimbali

Ekspresy kolbowe LaCimbali to wysoko wydajne urządzenia, które pracują na bezpośrednim przyłączu wody. Kwestie instalacji i podłączenia ekspresu zostaw nam! Tak samo jak czynności konserwacyjne czy naprawcze. Caffe Del Mondo posiada serwisy stacjonarne znajdujące się w Wrocławiu, Warszawie oraz Nysie, a także świadczy usługi z dojazdem do klienta na terenie całej Polski. Co więcej, w Caffe Del Mondo możliwa jest dzierżawa wybranego typu ekspresu, co pozwala uniknąć dużego, jednorazowego wydatku w ramach zakupu. Wyślij zapytanie a przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę!

LaCimbali – włoskie ekspresy kolbowe w kawiarniach całego świata

Kawa to jeden z najbardziej popularnych napojów na świecie, obok wody i herbaty. Na idealnie zaparzonej kawie Włosi znają się jak nikt. Geneza marki LaCimbali sięga początku XX wieku, kiedy to Giuseppe LaCimbali otworzył sklep w centrum Milanu. LaCimbali posiada zakłady produkcyjne we Włoszech, które produkują 250 profesjonalnych urządzeń dziennie. Włoski producent ma w swojej ofercie ekspresy automatyczne, profesjonalne ekspresy kolbowe, młynki do kawy oraz akcesoria.

  Zadzwoń do nas pod numer 790 402 490 z przyjemnością doradzimy w doborze ekspresu i przygotujemy ofertę dzierżawy, leasingu lub sprzedaży.

zapytanie o dzierżawę ekspresu