Rancilio

Ekspresy kolbowe Rancilio

Ekspresy do kawy włoskiego producenta Rancilio do modele dedykowane głównie dla sektora HoReCa. Na potrzeby hoteli, restauracji doskonałe będą modele z serii Classe 5 oraz Classe 7. Do kawiarni o dużej dziennej sprzedaży kawy najlepszy będzie ekspres Classe 11 lub model Rancilio Speciality RS1 stworzony, by podołać dużym dobowym obciążeniom. Rancilio posiada w swoim asortymencie serię Home Line, w której znajduje się ekspres do domu lub małego biura, jest to model Silvia. W ofercie marki znajdują się także profesjonalne (Kryo 65) i domowe (Rocky) młynki do kawy.

Profesjonalizm i niezawodność. Ekspresy Rancilio dla wymagających.

Reprezentujące wysoką, jeśli nie najwyższą, jakość, ekspresy marki Rancilio to modele zapewniające satysfakcjonującą pracę zarówno początkującym, jak i doświadczonym Baristom na całym świecie. To, co wyróżnia expresy Rancilio to solidne wykonanie, elegancki wygląd oraz szeroki asortyment, który umożliwia wybór modelu odpowiedniego dla danego przedsiębiorstwa. Rancilio oferuje modele dwu- i trzygrupowe, by każdy podmiot mógł wybrać najlepszą dla siebie opcję. Dużym atutem ekspresów Rancilio jest ich dostępność w wersji USB, która ułatwia aktualizację oprogramowania, a także dokonywanie zmian w ustawieniach ekspresu. Również liczne, autorskie i opatentowane rozwiązania technologiczne sprawiają, że proces ekstrakcji w ekspresach Rancilio został doprowadzony do perfekcji. Regulowane dysze spieniające umożliwiają Baristom przygotowanie pełnego menu kaw mlecznych.

Instalacja i serwis ekspresów Rancilio

Większość ekspresów dostępnych w ofercie Rancilio pracuje na bezpośrednim przyłączu wody. Kwestie instalacji i podłączenia ekspresu zostaw nam! Tak samo jak czynności konserwacyjne czy naprawcze. Caffedelmondo posiada serwisy stacjonarne znajdujące się w Wrocławiu, Warszawie oraz Nysie, a także świadczy usługi z dojazdem do klienta na terenie całej Polski. Co więcej, w Caffedelmondo możliwa jest dzierżawa wybranego typu ekspresu, co pozwala uniknąć dużego, jednorazowego wydatku w ramach zakupu.

Rancilio – włoskie podejście do tematu kawy

Włoski producent ekspresów do kawy Rancilio początki swojej działalności datuje na lata 20 XIX wieku. Obecnie marka Rancilio wchodzi w skład grupy Rancilio Group, podobnie jak marki: Egro, Promac oraz Rancilio Speciality. Rancilio to wiodący producent kolbowych ekspresów do kawy, z których korzysta się w lokalach gastronomicznych na całym świecie. Na dzień dzisiejszy produkcja jednego ekspresu trwa kilka godzin, gdzie w przeszłości było to kilka, jak nie kilkanaście tygodni. Wysoka jakość i doświadczenie, tak buduje się kawowe imperium.

Więcej

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry