Wynajem ekspresów krótkoterminowy

Wynajem ekspresów do kawy krótkoterminowy to rewelacyjne rozwiązanie na wszelkiego rodzaju imprezy firmowe, uroczystości rodzinne czy konferencje i wesela. Jeżeli działasz w branży eventowej lub gastronomicznej to doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że żadna uroczystość nie może odbyć się bez świeżo palonej, ciepłej filiżanki kawy lub herbaty. Chcesz dać gościom wszystko, co najlepsze, aby docenili Twoje starania, dlatego, jeżeli wybierasz wynajem ekspresu do kawy, to skorzystaj z usług Caffe Del Mondo.

Wynajem ekspresów do kawy krótkoterminowy na każdą uroczystość

Od lat prowadzimy wynajem ekspresów krótkoterminowy, który umożliwia firmom i osobom prywatnym umilenie przyjęcia lub uroczystości. Doświadczenie pozwoliło zebrać nam wiedzę ugruntowaną do dzielenie się z naszymi klientami. W związku z tym proponujemy najlepsze kawy do danych ekspresów oraz niezawodną usługę serwisową. Działamy na terenie całej Polski, dlatego skorzystasz z najlepszej cenowo usługi niezależnie od tego, gdzie zlokalizowana jest Twoja firma. W swojej ofercie posiadamy ekspresy automatyczne od marek Jura, Saeco, Nivona, Necta, Franke, ale także ekspresy kolbowe firmy Gaggia, Quality Epresso.

Wynajem ekspresów do kawy krótkoterminowy, tylko od sprawdzonej firmy

A może zainteresuje Cię wynajem ekspresów do kawy na weekend albo dzierżawa ekspresów do kawy? Napisz nam, czego oczekujesz, a dostosujemy się do Twojej prośby, przedstawiając satysfakcjonującą ofertę.

Więcej

Sorry for the inconvenience.

Search again what you are looking for