Wynajem ekspresów na weekend

Wynajem ekspresów do kawy na weekend to rozwiązanie dla firm lub osób prywatnych, które organizują przyjęcia, targi konferencje, wesela lub przyjęcia rodzinne. Powiedz nam, czego oczekujesz od ekspresu, na, kiedy chcesz dokonać zamówienia, a my przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną ofertę. Po co kupować drogi ekspress, który będzie używany tylko kilka razy? Lepiej wypożyczyć wybrany model i zaoszczędzić pieniądze!

Wynajem ekspresów do kawy na weekend tylko od Caffe del Mondo

Proponujemy nie tylko wynajem ekspresów na weekend, ale także wynajem ekspresów do kawy krótkoterminowy lub długoterminowy. W swojej ofercie posiadamy najlepszych producentów ekspresów takich jak: Jura, Saeco, Franke, Necta, dlatego z nami masz pewność, że otrzymujesz towar od sprawdzonych firm z doświadczeniem.

Jeżeli masz jakikolwiek problem z zamówionym ekspresem, zajmiemy się jego bezpłatną usługą serwisową, na wstępie dostarczamy pakiet startowy środków do obsługi bieżącej oraz regularnie kontrolujemy standard kawy i gwarantujemy ekspres zastępczy w ramach poważnej awarii.

Wynajem ekspresów do kawy na weekend – współpracuj ze sprawdzoną firmą

Wynajem ekspresu do kawy to poważna inwestycja w firmę, dlatego należy znaleźć przedsiębiorstwo oferujące najatrakcyjniejszą i przejrzystą ofertę. Dzierżawa ekspresów do kawy z Caffe del Mondo to bezpieczeństwo, spokój i atrakcyjne ceny dla każdego. Dajemy możliwość wyboru i profesjonalną obsługę.

Więcej

Sorry for the inconvenience.

Search again what you are looking for