Victoria Arduino

Ekspresy kolbowe Victoria Arduino to profesjonalne urządzenia dedykowane do obsługi przez doświadczonych Baristów. Ekspresy włoskiego producenta Victoria Arduino spotkać można w kawiarniach całego świata. Proste, aczkolwiek efektowne logo przypominające lecącego ptaka, umieszczone na tylnej obudowie ekspresu, to najlepsza wizytówka każdej kawiarni. Producent oferuje ekspresy do kawiarni 2 i 3-grupowe. Flagowe modele dedykowane do lokali stawiających na najwyższą jakość serwowanego espresso to VA388 Black Eagle oraz VA358 White Eagle. Profesjonalne ekspresy kolbowe Victoria Arduino sprawdzą się także w wykwintnych restauracjach oraz cukierniach.

Aktywne filtry

Co wyróżnia ekspresy kolbowe Victoria Arduino?

Włochy słyną z zamiłowania do kawy, nic więc dziwnego, że Victoria Arduino jest włoską marką. Wyróżnikiem ekspresów do kawiarni tej marki jest niedościgniona jakość wykonania widoczna w każdym detalu. Zarówno maszyny, jak i parzone przez nie kawy, są perfekcyjne w każdym calu. Z tego względu ekspresy Victoria Arduino rewelacyjnie sprawdzą się w kawiarniach typu speciality. Najlepszą rekomendacją ekspresów tej marki jest fakt, że model VA388 Black Eagle od 2015 roku jest oficjalną maszyną Mistrzostw Świata Baristów.

W ekspresach kolbowych Victoria Arduino producent stosuje szereg technologii mających wspierać pracę Baristy i dodatkowo ulepszać efekt końcowy, czyli idealne espresso. Wspomnieć tu można np. technologię grawimetryczną, technologię T3, dozowanie wolumetryczne czy Soft Infusion System. Co więcej, kolbowe ekspresy Victoria Arduino cechują się wysoką ergonomią, dzięki której praca z nimi jest naturalna, intuicyjna i komfortowa.

Instalacja i serwis ekspresów Victoria Arduino

Kolbowe ekspresy Victoria Arduino pracują na bezpośrednim przyłączu wody. Kwestie instalacji i podłączenia ekspresu zostaw nam! Tak samo jak czynności konserwacyjne czy naprawcze. Caffedelmondo posiada serwisy stacjonarne znajdujące się w Wrocławiu, Warszawie oraz Nysie, a także świadczy usługi z dojazdem do klienta na terenie całej Polski. Co więcej, w Caffedelmondo możliwa jest dzierżawa wybranego typu ekspresu, co pozwala uniknąć dużego, jednorazowego wydatku w ramach zakupu.

Victoria Arduino – marka napędzana wyśmienitą kawą

Włoski producent już od ponad 115 lat dostarcza najwyższej jakości ekspresy kolbowe do kawiarni i restauracji. Na początku XX wieku Pier Teresio Arduino dał początek marce, która stawia na perfekcjonizm. Trwa on po dziś dzień. Zapewne każdy choć raz widział kultowy ekspres w niebanalnej formie – Venus Bar, bo o nim mowa, jest ekspresem Victoria Arduino, wykonanym ze szlachetnych materiałów, którego design jest ukłonem w kierunku ponad stuletniej tradycji unikatowego wzornictwa.

  Zadzwoń do nas pod numer 790 402 490 z przyjemnością doradzimy w doborze ekspresu i przygotujemy ofertę dzierżawy, leasingu lub sprzedaży.

zapytanie o dzierżawę ekspresu