• Obecnie brak na stanie

Victoria Arduino VA388 Black Eagle Gravitech 2GR

80 800,00 zł
Brutto

VA388 Black Eagle Gravitech ☕️ to profesjonalny ekspres kolbowy. Model ten od 2015 roku jest oficjalną maszyną Mistrzostw Świata Baristów. Najnowocześniejsze technologie, wysoka ergonomia i sprytne rozwiązania sprawiają, że z tym ekspresem pracować chce każdy doświadczony Barista. Wersja z 2 grupami kawy dostępna jest w 3 kolorach: białym, srebrnym i czarnym.

Ilość
Obecnie brak na stanie Zapytaj o dostępność!

Płatność przy odbiorze

Przelew bankowy na podstawie FV

Przelew odroczony dla instytucji budżetowych

Więcej

  • Przesyłka kurierska DPD
  • Odbiór osobisty
  • Instalacja u klienta

Więcej

Ekspres kolbowy VA388 Black Eagle Gravitech

Black Eagle Gravitech marki Victoria Arduino to dwugrupowy ekspres kolbowy dedykowany do kawiarni serwujących kawę najwyższej jakości. Model ten od 2017 roku jest maszyną używaną przez najlepszych Baristów świata podczas World Barista Championship. Każdy doświadczony Barista marzy o pracy z tym ekspresem.

W VA388 Black Eagle Gravitech zastosowano technologię grawimetryczną, która gwarantuje pełną kontrolę nad każdym etapem parzenia espresso. Zadaniem Baristy jest ustawienie idealnych parametrów espresso, a o powtarzalność zadba ta maszyna. W ekspresie zastosowano także technologię T3, która zapewnia kontrolę nad temperaturą wody w bojlerze, dozowniku pary oraz w każdej kawowej grupie. Ekspres Victoria Arduino Black Eagle jest zalecany dla kawiarni specjalizujących się w kawach speciality, placówek gastronomicznych i restauracji o znaczącej sprzedaży kawy, a także na specjalistyczne zawody baristyczne i dla profesjonalistów w tej branży.

Ekspres kolbowy VA388 Black Eagle Gravitech

Spieniacz mleka

Ekspres wyposażono w 2 dysze do spieniania mleka. 

2 grupy kawy

Kontrola nad każdym stadium parzenia espresso.

Wyświetlacz TFT

Gwarancja prostej i szybkiej obsługi.

Bojler

Pojemność bojlera wynosi 14 l. 

Wylewka na wodę

Ekspres jest wyposażony w wylewkę gorącej wody.

Dźwignia

Dysza na mleko włączana jest za pomocą dźwigni, dzięki czemu praca na niej jest bardzo łatwa i szybka.

Izolowane termicznie dysze do spieniania mleka

Większa kontrola nad temperaturą pary i ochrona przed poparzeniem.

Stabilność temperatury

Pozwala wydobywać maksimum smaku i aromatu z ziren kawy.

Ekologia

Ekspres zaprojektowano w technologii wspierającej zrównoważony rozwój. Zastosowane materiały można poddać recyklingowi.

Szereg innowacji w VA388 Black Eagle Gravitech

W kolbowym ekspresie Black Eagle Gravitech zastosowanie znalazł Soft Infusion System (SIS), który automatycznie dopasowuje ciśnienie i zwiększa je w miarę postępu ekstrakcji. Dozowanie wolumetryczne z kolei pozwala na ustawienie 4 indywidualnych doz o różnej temperaturze wody i ciśnieniu. Izolowane dysze do spieniania Cool Touch pozostają zawsze chłodne, co chroni przed poparzeniem.

To co wyróżnia VA388 to wysoka ergonomia pracy. Konstrukcja spójna z ludzką anatomią zapewnia wysoki komfort pracy z ekspresem. Black Eagle Gravitech posiada wyświetlacz LCD oferujący intuicyjną obsługę i kontrolę nad każdym parametrem ekspresu.

Black Eagle Gravitech to profesjonalne urządzenie wyposażone w czasomierz oferujący osobny dla każdej grupy pomiar czasu parzenia, wielkości dozy i temperatury.

Kolejnym niekwestionowanym atutem tego modelu jest możliwość przeprowadzenia automatycznego czyszczenia każdej grupy kawowej, nawet podczas użytkowania ekspresu.

Szanowni Państwo cena ekspresu zależy od doboru wyposażenia, dlatego zapraszamy do kontaktu w celu sporządzenia indywidualnej oferty.

Wyślij zapytanie na adres e-mail sprzedaz@caffedelmondo.pl lub zadzwoń do nas pod numer 790 402 490

Opis

Przeznaczenie
HoReCa
Pobór mocy
7300 W
Szerokość
82,5 cm
Głębokość
69,5 cm
Wysokość
49,5 cm
Waga
60 kg
Wydajność dzienna
Powyżej 90 kaw
Przeznaczenie
Ekspres kolbowy

Specyficzne kody

Zobacz także