LaCimbali

Ekspresy kolbowe LaCimbali

Profesjonalne ekspresy kolbowe włoskiej marki LaCimbali to niezawodne urządzenia najwyższej jakości dedykowane do użytku komercyjnego. Obiekty sektora HoReCa takie jak restauracje czy kawiarnie dążą do serwowania najlepszej kawy, po którą Klienci będą wracać. Wykwalifikowani Bariści znający setki receptur podają idealną kawę zgodną z preferencjami Klientów. Kolbowe ekspresy LaCimbali dostępne są w wielu wersjach różniących się liczbą grup, sposobem obsługi (przyciski lub panel dotykowy) czy kolorystyką. Dostępne są także modele Compact o kompaktowej formie, która zajmuje mniej miejsca. Szeroka oferta LaCimbali sprawia, że każdy obiekt znajdzie ekspres odpowiadający indywidualnym potrzebom.

Aktywne filtry

Włoskie ekspresy LaCimbali do kawiarni i restauracji

Włochy to kolebka kawy, więc ekspresy produkowane we włoskich fabrykach LaCimbali prezentują nienaganny design, zaawansowanie technologiczne oraz niedoścignioną jakość wykonania. Ekspresy kolbowe LaCimbali to urządzenia przystosowane do przyrządzania setek kaw dziennie, co jest efektem zastosowania wysokiej jakości podzespołów. Ekspresy dostępne są w wielu wariantach oraz istnieje możliwość dokupienia dodatkowego wyposażenia. Bezpieczeństwo w użytkowaniu komercyjnym ekspresów LaCimbali potwierdza szereg certyfikatów i norm, które te urządzenia spełniają, jest to m.in. CE, EAC, TUV, RoHs. Dla producenta LaCimbali ważne są kwestie środowiskowe, dlatego w ekspresach stosuje się izolowane bojlery, które dłużej utrzymują ciepło, energooszczędną technologię LED i tryby standby.

Instalacja i serwis ekspresów LaCimbali

Ekspresy kolbowe LaCimbali to wysoko wydajne urządzenia, które pracują na bezpośrednim przyłączu wody. Kwestie instalacji i podłączenia ekspresu zostaw nam! Tak samo jak czynności konserwacyjne czy naprawcze. Caffe Del Mondo posiada serwisy stacjonarne znajdujące się w Wrocławiu, Warszawie oraz Nysie, a także świadczy usługi z dojazdem do klienta na terenie całej Polski. Co więcej, w Caffe Del Mondo możliwa jest dzierżawa wybranego typu ekspresu, co pozwala uniknąć dużego, jednorazowego wydatku w ramach zakupu. Wyślij zapytanie a przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę!

LaCimbali – włoskie ekspresy kolbowe w kawiarniach całego świata

Kawa to jeden z najbardziej popularnych napojów na świecie, obok wody i herbaty. Na idealnie zaparzonej kawie Włosi znają się jak nikt. Geneza marki LaCimbali sięga początku XX wieku, kiedy to Giuseppe LaCimbali otworzył sklep w centrum Milanu. LaCimbali posiada zakłady produkcyjne we Włoszech, które produkują 250 profesjonalnych urządzeń dziennie. Włoski producent ma w swojej ofercie ekspresy automatyczne, profesjonalne ekspresy kolbowe, młynki do kawy oraz akcesoria.

  Zadzwoń do nas pod numer 790 402 490 z przyjemnością doradzimy w doborze ekspresu i przygotujemy ofertę dzierżawy, leasingu lub sprzedaży.

zapytanie o dzierżawę ekspresu