LaCimbali M100 Attiva HDA Touch Display 2GR


Kategoria: Ekspresy do kawy
62 900,00 zł
Brutto

Profesjonalny ekspres do kawy włoskiej marki LaCimbali M100 Attiva HDA ☕️ to 2-grupowy model dedykowany do użytku w kawiarni lub restauracji. Ekspres dostępny w 3 kolorach: matte black, matte white oraz matte grey.

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie Zapytaj o dostępność!

Płatność przy odbiorze

Przelew bankowy na podstawie FV

Przelew odroczony dla instytucji budżetowych

Więcej

 • Przesyłka kurierska DPD
 • Odbiór osobisty
 • Instalacja u klienta

Więcej

Ekspres kolbowy La Cimbali M100 Attiva HDA Touch Display

Profesjonalny ekspres kolbowy z 2 grupami kawy M100 Attiva HDA włoskiej marki La Cimbali to znany na całym świecie model, niejednokrotnie używany na Światowym Festiwalu Kawy. M100 Attiva to wydajna maszyna łącząca niezawodność, elegancję i najlepsze techniczne parametry.

La Cimbali M100 Attiva HDA Touch Display - zalety ekspresu

Wydajny i niezawodny

Prezentowany ekspres wyposażony został w 2 grupy kawy, 2 dysze do spienianie mleka i 1 rurkę do podawania gorącej wody. Barista może wybrać 1 z 3 poziomów temperatury wody.

2 niezależne bojlery zapewniają niezawodność pracy oraz dużą wydajność tego profesjonalnego ekspresu. Podgrzewacz na filiżanki z 3 poziomami temperatury sprawia, że kawa zawsze zostanie przyrządzania w ciepłej filiżance.

Intuicyjny w obsłudze

M100 Attiva to ekspres dostępny w różnymi wersjami interfejsu (przyciski lub ekran dotykowy). Wersja Touch Display umożliwia łatwą i intuicyjną obsługę. Czytelny ekran i komunikaty sprawiają, że dokonanie każdej zmiany ustawienia nie stanowi żadnego problemu.

Ekran pozwoli Bariście kontrolować parametry takie jak liczba sekund do wydania napoju, temperatura wody w kotle i ciśnienie (tylko w wersji HD).

Designerski i ergonomiczny

M100 Attiva ma niższą konstrukcję, dzięki której Barista może być blisko Klientów. Ergonomia konstrukcja sprawia, że praca z tym ekspresem to czysta przyjemność. 

Technologie w La Cimbali M100 Attiva HDA

Telemetry

Technologia umożliwiająca transmisję danych i zdalne monitorowanie wszystkich funkcji oraz wydajności urządzenia za pośrednictwem WiFi. 

Zalety:

 • Monitorowanie zużycia kawy
 • Kontrola parametrów ekspresu
 • Kontrola mycia i konserwacji ekspresu
 • Analiza i zapobieganie awariom
 • Planowanie czynności konserwacyjnych oraz przeglądów technicznych

Smart Boiler

Technologia umożliwiająca zarządzanie akumulacją energii zaoszczędzonej w bojlerze, w celu zapewnienia maksymalnej wydajności dostarczanej pary i gorącej wody. Ma to miejsce także wtedy, gdy ekspres jest intensywnie użytkowany.

Zalety:

 • Optymalizacja wydajności bojlera
 • Gwarancja wydajności nawet podczas intensywnej eksploatacji ekspresu

HD System

Opatentowane rozwiązanie pozwalające Bariście stworzyć spersonalizowany profil ciśnienia dla każdego przycisku wyboru kawy. Dzięki temu można zaprojektować profil kawy, który wydobędzie to co najlepsze z danej mieszanki ziaren.

Zalety:

 • Personalizacja mieszanki kawy
 • Optymalizacja profilu smaku i aromatu napojów

Perfect Grinding System (PGS)

Kiedy jakość przyrządzanej kawy odbiega od normy, ekspres przekazuje za pomocą bezprzewodowej łączności Bluetooth informację do młynka, by ten dokonał korekty parametrów mielenia ziaren. Dzięki temu Barista nie musi już ręcznie zmieniać tych ustawień.

Zalety:

 • Redukcja błędów mielenia
 • Przydatny przy stosowaniu wielu przepisów na kawę

Certyfikaty uzyskane przez M100 Attiva La Cimbali

Opis

Przeznaczenie
HoReCa
Dysza gorącej pary
Tak, 2
Dysza gorącej wody
Tak, 1
Szerokość
83,2 cm
Głębokość
56,7 cm
Wysokość
58,2 cm
Waga
89 kg
Wydajność dzienna
Powyżej 90 kaw