Serwis Saeco

Nie działa ekspres do kawy Saeco? Serwis Caffe del Mondo naprawi go dla Ciebie! Nasz zespół fachowych ekspertów poradzi sobie z każdą usterką. Zajmujemy się naprawą, konserwacją oraz wymianą części. Serwis Saeco pomoże Ci w pozbyciu się awarii!

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Serwis ekspresów Saeco – usługi na najwyższym poziomie

Pogwarancyjny serwis ekspresów do kawy Saeco oferujemy zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym. W naszej ofercie możesz skorzystać z usług punktu stacjonarnego w Warszawie, Wrocławiu i Nysie, a także zamówić dojazd serwisanta mobilnego. W zależności od potrzeb i usterki możemy wykonać serwis, remont oraz naprawę serwisu do kawy Saeco. Do najczęściej zauważanych przez nas problemów w urządzeniach tej marki należą:

  • zakamieniony ekspres,
  • przystawka cappuccino nie pieni mleka,
  • nienasmarowana jednostka zaparzająca,
  • woda cieknie spod ekspresu,
  • ekspres wysypuje kawę pod jednostką zaparzającą.

Nie każda usterka wymaga naprawy czy serwisu ekspresu Saeco. Zdarza się, że może ona zostać usunięta samodzielnie przez użytkownika, dzięki instrukcji przekazanej przez serwisanta. Dlatego też zapraszamy do kontaktu w sprawie marki Saeco – awarię ekspresu można omówić pod numerem telefonu serwisu: 601 920 900. Naprawa ekspresów do kawy może okazać się szybka i łatwa!

Zgłaszanie awarii oraz przekazywanie ekspresu do serwisu

Aby wysłać ekspres do kawy Saeco do naprawy lub serwisu, należy najpierw skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Nasz pracownik przedstawi wówczas procedurę działania. Ekspres można przekazać osobiście do punktu stacjonarnego lub za dodatkową opłatą poprosić o przyjazd serwisanta. Wśród naszych usług dostępne są również:

Zapraszamy!