Serwis ekspresów do kawy Wrocław

Jeśli Twój ekspres odmawia posłuszeństwa, to wybierz CaffeDelMondo! Nasz serwis ekspresów do kawy Wrocław to oferta skierowana do firm, właścicieli hoteli czy zarządców biur w stolicy województwa dolnośląskiego. Dlaczego warto wybrać nasze usługi? Jesteśmy rzetelną firmą, która od lat zajmuje się dzierżawą, naprawą i serwisowaniem wysokiej klasy ekspresów do kawy. Serwis ekspresów Wrocław to usługa obejmująca profesjonalne doradztwo, regularne serwisowanie sprzętu, a także instalację i konfigurację ekspresu na miejscu u klienta.

Naprawa ekspresów do kawy Wrocław

Zepsuty ekspres to żadne wyzwanie dla specjalistów z CaffeDelMondo. Nasi serwisanci zajmują się konserwacją, wymianą części i naprawą usterek w wielu ekspresach od znanych i cenionych producentów. Naprawa ekspresów ciśnieniowych, kolbowych czy biurowych Wrocław to usługi skierowane do osób dzierżawiących wysokiej klasy sprzęt do kawy. Oferta CaffeDelMondo to także serwis oraz wynajem ekspresów ciśnieniowych do kawy we Wrocławiu i okolicach takich marek jak Nivona, Jura czy Saeco.

Dzierżawa ekspresów do kawy Wrocław – wynajem

Oprócz usług naprawczych i serwisowych oferujemy również wynajem długoterminowy. Dzierżawa ekspresów do kawy Wrocław to nasza specjalizacja, dlatego możesz liczyć na fachową obsługę, profesjonalną pomoc specjalistów i pełen serwis. Wynajem ekspresów do kawy Wrocław od CaffeDelMondo obejmuje również serwisowanie oraz comiesięczną dostawę świeżo palonej kawy oraz środków czystości. To doskonała propozycja do biura, hotelu czy restauracji – warto zainwestować w to udogodnienie!

Ekspresy do biura we Wrocławiu

Dzierżawa ekspresu do kawy do biura Wrocław to doskonała inwestycja, która podniesie komfort pracowników i poprawi ich samopoczucie. Ekspresy do kawy od CaffeDelMondo nadają się do małych i średnich biur, ze względu na wydajność na poziomie od 2 do 14 kg miesięcznie. To od 10 do nawet 60 filiżanek świeżo palonej, aromatycznej kawy dziennie! Warto zdecydować się na taki ekspres, który będzie precyzyjnie dopasowany do ilości pracowników czy klientów oraz ogólnego zapotrzebowania. Dzierżawa ekspresów do kawy Wrocław to oferta nie tylko do biura, ale również do pensjonatu czy hotelu.

Naprawa ekspresów takich marek jak Saeco, Jura, Nivona, Franke

Zainteresowała Cię nasza oferta? CaffeDelMondo to szereg usług, takich jak naprawa i serwis ekspresów do kawy Saeco, Nivona czy Jura we Wrocławiu. Zajmujemy się różnego rodzaju ekspresami automatycznymi – kolbowymi, ciśnieniowymi, domowymi, biurowymi czy vendingowymi. Co jeszcze obejmuje nasza oferta?

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, a nasi specjaliści wyślą Ci propozycje urządzeń wraz z wyceną w ciągu 24 godzin! Zapraszamy.

Sprawdź nasze usługi:

Szukaj nas w takich miastach jak: