Serwis ekspresów automatycznych

Awaria urządzenia ciśnieniowego? Postaw na sprawdzony serwis ekspresów do kawy Caffe del Mondo. Konserwacja, wymiana części czy naprawa ekspresów do kawy to tylko niektóre z naszych usług. Od lat zajmujemy się serwisowaniem sprzętów od znanych marek zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych.

Naprawa ekspresów ciśnieniowych to dla nas żaden problem – szybko i profesjonalnie zajmiemy się Twoją usterką. Z naszą pomocą będziesz cieszyć się sprawnym urządzeniem przez długi czas, co przełoży się na zadowolenie Twoich klientów lub współpracowników, a także pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze na zakup nowego urządzenia.

Profesjonalny serwis i naprawa ekspresu do kawy z Caffe del Mondo

Jako zespół wykwalifikowanych i doświadczonych serwisantów proponujemy serwis oraz naprawę ekspresów ciśnieniowych od cenionych producentów, w tym m.in. serwis Jura czy serwis Saeco. U nas zaopatrzysz się także w nowe ekspresy do biura, które zachwycą Cię funkcjonalnością, pięknym designem oraz dostarczą smak aromatycznej kawy każdego poranka.

Jeśli interesuje Cię serwis i naprawa ekspresów do kawy, to zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą Caffe del Mondo. Nasze usługi to także sprzedaż oraz dzierżawa ekspresów do kawy dla Twojego biura, hotelu, restauracji czy stacji benzynowej. Zapraszamy do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną!

Sprawdź nasze usługi:

Szukaj nas w takich miastach jak:

Sorry for the inconvenience.

Search again what you are looking for