Serwis ekspresów do kawy Warszawa

Chcesz cieszyć się aromatyczną kawą, wchodząc do pracy każdego dnia? Serwis ekspresów do kawy Warszawa CaffeDelMondo to wachlarz usług, dzięki którym możesz zaopatrzyć swoich pracowników, klientów czy gości w pyszne napoje. Kontrakty serwisowe od CaffeDelMondo obejmują pełną i stałą obsługę dla ekspresów dużych marek, takich jak Saeco, Franke czy Aroca. Konsultacje z naszym doradcą pomogą Ci właściwie przygotować miejsce oraz przyłącza dla ekspresu w Twoim biurze. To jednak nie wszystko – CaffeDelMondo to także naprawa ekspresów do kawy Warszawa, serwis ekspresów oraz urządzenia przeznaczone do różnego rodzaju biur.

Naprawa ekspresów do kawy Warszawa

Usługi naprawcze idą w parze z umową serwisową. Jeśli Twój ekspres odmówi posłuszeństwa, to ekipa doświadczonych serwisantów zrobi wszystko, aby przywrócić go do pełnej sprawności. Co więcej, wybór ekspresu do kawy od CaffeDelMondo pozwala uniknąć jednorazowego, dużego kosztu związanego z zakupem urządzenia oraz zwalnia Cię z kwestii serwisowych i naprawczych. Oprócz tego oferujemy instalację u klienta na miejscu oraz konfigurację zgodnie z indywidualnymi zaleceniami.

Dzierżawa ekspresów do kawy Warszawa – wynajem

Długoterminowy wynajem ekspresów do kawy dla klientów z Warszawy to wyjątkowa usługa skierowana do biur czy korporacji. W pakiecie dostępne są również liczne profity, takie jak m.in. comiesięczna dostawa świeżej kawy i niezbędnych środków czystości, szkolenie z obsługi ekspresu, serwis w razie usterki, a także możliwość korzystania z ekspresu zastępczego. Obsługujemy największe miasta w Polsce, dlatego możliwy jest wynajem ekspresu do kawy w Warszawie.

Ekspresy do biura w Warszawie

W zależności od wielkości biura, ilości pracowników i dziennego zapotrzebowania, nasi doradcy pomogą Ci wybrać odpowiednie ekspresy do kawy dopasowane do indywidualnych potrzeb każdej firmy. Proponujemy nie tylko dzierżawę, ale również sprzedaż ekspresów w Warszawie i okolicach. Charakteryzują się one kompaktowymi rozmiarami, prostą obsługą oraz czyszczeniem, a także świetną jakością przygotowanej kawy.

Naprawa ekspresów takich marek jak Saeco, Jura, Nivona, Franke

W CaffeDelMondo proponujemy usługi naprawcze dla konkretnych ekspresów. Oferta to m.in. serwis i naprawa ekspresów Saeco, Jura, Nivona czy Franke. Naprawimy dla Ciebie zarówno ekspresy ciśnieniowe, jak i kolbowe. Zainteresowała Cię nasza oferta? Oto najważniejsze usługi oferowane przez CaffeDelMondo:

Zapraszamy do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną!

Sprawdź nasze usługi:

Szukaj nas w takich miastach jak: