Serwis ekspresów do kawy Kraków

Masz problem z wynajmowanym lub zakupionym ekspresem automatycznym? Serwis ekspresów do kawy Kraków to usługa CaffeDelMondo właśnie dla Ciebie! Dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi? Serwis ekspresów Kraków to nie wszystko, co oferuje CaffeDelMondo. Proponujemy również usługi naprawcze, profesjonalne doradztwo, instalacje i konfiguracje u klienta zgodnie z indywidualnymi zaleceniami, a także konsultację przed inwestycją. Możliwa jest także dzierżawa ekspresu do kawy w Krakowie i okolicach.

Naprawa ekspresów do kawy Kraków

Zepsuł Ci się ekspres do kawy? To żaden problem! W CaffeDelMondo możliwa jest naprawa ekspresów do kawy Kraków dla klientów ze stolicy Małopolski i nie tylko. Zajmujemy się konserwacją, wymianą części i naprawą usterek w ekspresach od znanych marek. Serwis i naprawa ekspresów do kawy Nivona, Saeco czy Jura Kraków to tylko niektóre z wielu naszych usług naprawczych.

Dzierżawa ekspresów do kawy Kraków – wynajem

Usługi serwisowe i naprawcze to nie wszystko, co znajdziesz w naszej ofercie. Naszą specjalizacją jest dzierżawa ekspresów do kawy. Klienci z Krakowa i okolic mogą zdecydować się na wynajem długoterminowy naszych urządzeń, które doskonale nadają się do biura, hotelu czy restauracji. Wystarczy, że wyślesz do nas zapytanie, a nasi doradcy w 24 godziny przygotują dla Ciebie propozycję ekspresów oraz wycenę. Serwisanci zainstalują i skonfigurują ekspres w ciągu 14 dni od podpisania umowy. Wynajem ekspresów do kawy Kraków od CaffeDelMondo obejmuje również serwisowanie oraz comiesięczną dostawę świeżo palonej kawy oraz środków czystości.

Ekspresy do biura w Krakowie

Ekspresy do kawy Kraków możesz nabyć do małego lub średniego biura. Wyróżniają się one dużą wydajnością od 2 do 14 kg kawy miesięcznie, co oznacza od 10 do nawet 60 filiżanek świeżo parzonej kawy dziennie. Decydując się na ekspres do biura, zwróć uwagę na zapotrzebowanie pracowników, ilość klientów lub gości oraz łączną liczbę osób pracujących w biurze. Co więcej, ekspresy do kawy od CaffeDelMondo nadają się nie tylko nie biura, ale również do hotelu lub pensjonatu. To gwarancja zadowolenia Twoich gości i udogodnienie warte inwestycji!

Naprawa ekspresów takich marek jak Saeco, Jura, Nivona, Franke

W CaffeDelMondo prowadzimy serwis, naprawę oraz dzierżawę ekspresów do kawy automatycznych ciśnieniowych, kolbowych, domowych, biurowych oraz vendingowych. Nasza oferta obejmuje takie usługi jak:

Zagwarantuj sobie pyszną, aromatyczną kawę każdego dnia – zapraszamy do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną!

Sprawdź nasze usługi:

Szukaj nas w takich miastach jak: