Serwis Nivona

Chcesz oddać ekspres Nivona do serwisu? Skorzystaj z naszych usług. Nasz zespół profesjonalnych specjalistów usunie każdą usterkę i zapewni prawidłową pracę urządzenia. Naprawa ekspresów do kawy to nasza specjalność!

 

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Pogwarancyjny serwis ekspresów Nivona

W ofercie Caffe del Mondo znajdziesz pogwarancyjny serwis, remont oraz naprawę ekspresów do kawy Nivona. Wykonujemy je w punktach stacjonarnych w Warszawie, Wrocławiu i Nysie, a także z dojazdem do klienta – nasi mobilni serwisanci mogą zająć się problemem na miejscu. Najczęstsze awarie, które zgłaszane są do serwisu urządzeń Nivona to między innymi:

  • zakamieniony ekspres,
  • przystawka cappuccino nie spienia mleka,
  • zablokowanie jednostki zaparzającej,
  • woda cieknąca spod ekspresu.

Pomocy możemy udzielić również telefonicznie pod numerem telefonu 601 920 900. Nie każda usterka wymaga naprawy ekspresu do kawy Nivona przez serwisanta. Niekiedy po przekazaniu instrukcji, użytkownik może wykonać pracę samodzielnie i pozbyć się awarii. 

Zgłaszanie awarii oraz przekazywanie ekspresu do serwisu

Zanim wyślesz ekspres do kawy Nivona do serwisu pogwarancyjnego, skontaktuj się z nami drogą mailową lub telefoniczną, aby nasz pracownik mógł wyjaśnić Ci procedurę działania. Ekspres można przekazać osobiście do punktu lub poprosić o odbiór przez naszego serwisanta za dodatkową opłatą. Oprócz serwisu ekspresów do kawy Nivona prowadzimy również serwis Jura oraz serwis Saeco. Ponadto w naszej ofercie znajdziesz dzierżawę ekspresów do kawy, a także ekspresy do biura, czy domu na sprzedaż. Zapraszamy!