Serwis ekspresów do kawy Łódź

Marzysz o tym, aby każdego dnia w pracy witał Cię aromat pysznej kawy? Serwis ekspresów do kawy Łódź CaffeDelMondo to cały wachlarz usług specjalnie dla Ciebie! Z naszą pomocą zaopatrzysz swoich pracowników, gości lub klientów w gorącą filiżankę kawy. Nasze kontrakty serwisowe to stała i pełna obsługa dla ekspresów takich marek jak Saeco, Franke, czy Aroca.

Co więcej, umożliwiamy konsultację z naszymi doradcami. Pomogą Ci odpowiednio zorganizować miejsce pod nowe urządzenia, a także przygotować przyłącza dla ekspresu w biurze. To nie wszystko – CaffeDelMondo to też naprawa ekspresów do kawy Łódź, serwisowanie ekspresów oraz duży wybór urządzeń dostosowanych do różnych biur.

Naprawa ekspresów do kawy Łódź

Nasze usługi naprawcze to część umowy serwisowej, która przydaje się w kryzysowych sytuacjach. Jeśli pojawi się usterka, to doświadczeni serwisanci CaffeDelMondo przywrócą ekspres do pełnej sprawności.

Ponadto decyzja o dzierżawie ekspresu do kawy od CaffeDelMondo to sposób na uniknięcie dużego, jednorazowego kosztu zakupu nowego urządzenia. Ekspresy do kawy Łódź to oferta, z której warto skorzystać – duży zakres usług naprawczych, instalacja u klienta na miejscu, a także konfiguracja zgodna z zaleceniami to tylko kilka z wielu korzyści, jakie oferujemy.

Dzierżawa ekspresów do kawy Łódź – wynajem

Dla klientów z Łodzi mamy wyjątkową usługę skierowaną do biur lub korporacji – długoterminowy wynajem ekspresów do kawy. W pakiecie znajdują się takie profity jak:

  • - comiesięczna dostawa świeżej kawy i środków czystości,
  • - szkolenie z obsługi ekspresu,
  • - możliwość korzystania z ekspresu zastępczego,
  • - serwis w razie usterki.

Możliwy jest wynajem ekspresu do kawy nie tylko w Łodzi – obsługujemy największe miasta w Polsce.

Ekspresy do biura w Łodzi

Nasi doradcy służą pomocą w dopasowaniu ekspresów do kawy do indywidualnych potrzeb każdej firmy, bez względu na wielkość biura, dzienne zapotrzebowanie czy ilość pracowników. Oferujemy dzierżawę, a także sprzedaż ekspresów w Łodzi oraz okolicach. Te urządzenie wyróżniają się kompaktowymi rozmiarami, świetną jakością przygotowanej kawy oraz prostą obsługę i czyszczenie.

Naprawa ekspresów Saeco, Jura, Nivona, Franke

Usługi naprawcze w CaffeDelMondo kierowane są do konkretnych modeli ekspresów. Nasze usługi obejmują m.in. serwis i naprawa ekspresów do kawy Saeco, Jura, Nivona czy Franke. Oferta dotyczy zarówno ekspresów ciśnieniowych, jak i kolbowych. Oto najważniejsze usługi oferowane przez CaffeDelMondo:

Sprawdź nasze usługi:

Szukaj nas w takich miastach jak: