Środki do czyszczenia

Pielęgnacja ekspresu do kawy to podstawa jego właściwego działania. Oferowane przez nas tabletki do czyszczenia ekspresu i inne środki pielęgnacyjne pomogą Ci zadbać o urządzenie w odpowiedni sposób. Pastylki doskonale radzą sobie z osadami po kawie. Tabletki czyszczące do ekspresu to jednak nie wszystko, co znajdziesz w naszej ofercie. Sprawdź, co jeszcze proponuje CaffedelMondo!

Akcesoria do ekspresów kawowych:

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Co obejmuje oferta CaffedelMondo?

Proponowane przez nas środki do czyszczenia ekspresów to specjalistyczne produkty, dzięki którym utrzymasz urządzenie w dobrej kondycji. Na uwagę zasługuje specjalny koncentrat do czyszczenia systemów mlecznych, który przeznaczony jest do dysz, torów mleka i spieniaczy. Starannie czyści elementy, rozpuszczając pozostałości po mleku. Nadaje się do ekspresów automatycznych wszystkich marek, które wyposażone są w dyszę spieniającą mleko.

Możesz także skorzystać z gotowego zestawu środków czyszczących, dzięki czemu kompleksowo zadbasz o swój ekspres. Zestaw zawiera płyn do czyszczenia systemu mlecznego, pastylki do czyszczenia ekspresu oraz odkamieniacz. Regularnie używane środki do odkamieniania ekspresów to ekonomiczne rozwiązanie, dzięki któremu pozbędziesz się osadów kamiennych. Tym samym przywrócisz kawie pełnię smaku i aromatu. Pamiętaj, aby każdy produkt stosować zgodnie z zaleceniami na opakowaniu.

Dlaczego warto wybrać CaffedelMondo?

Zainteresowała Cię nasza oferta? Akcesoria do expresów CaffedelMondo to profesjonalne wsparcie w codziennej pielęgnacji elementów w ekspresie. Proponujemy także dzierżawę i usługi serwisowe, takie jak m.in. naprawa ekspresów do kawy od różnych producentów. Zapewniamy konsultacje ze specjalistą, instalację i konfigurację zgodnie z zaleceniami klienta, a także szybką dostawę. Postaw na najlepsze ekspresy do kawy od CaffedelMondo – zapraszamy!