Ekspres Gaggia La Giusta 2gr.


Kategoria: Ekspresy do kawy
39 000,00 zł
Brutto

Ekskluzywny ekspres kolbowy Gaggia La Giusta 2gr. to pieczołowicie zaprojektowana maszyna, z bardzo  to pieczołowicie zaprojektowana maszyna, z bardzo szczegółowym doborem materiałów, głównie metalu, mającego zagwarantować niezawodność i trwałość maszynie przeznaczonej dla profesjonalnego rynku i najbardziej wytrawnych Baristów.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Płatność przy odbiorze

Przelew bankowy na podstawie FV

Przelew odroczony dla instytucji budżetowych

Więcej

  • Przesyłka kurierska DPD
  • Odbiór osobisty
  • Instalacja u klienta

Więcej

Jedyny taki ekspres kolbowy do gastronomii Gaggia La Reale. 


Najwyższej jakości ekspres kolbowy Gaggia La Reale 2gr., który wyróżnia niepowtarzalny design, jak również dwie grupy kawy i dwie dysze spieniające. Dzięki temu może z niego korzystać równocześnie dwóch baristów.

Ekspres korzysta także z dwóch profesjonalnych dysz do spieniania mleka, co umożliwia na stworzenie delikatnego latte lub cappuccino. Gaggia La Reale to profesjonalny ekspres, który obsłuży najbardziej wymagające segmenty rynku. Posiada system ogrzewania wielu kotłów dzięki czemu zapewni maksymalną produktywność pary oraz elastyczne zarządzanie temperaturami w grupach parzenia. Ekspres La Reale wyróżnia dotykowy 3,5-calowy ekran dla każdej z grupy zaparzania, gdzie parametry są w 100% konfigurowalne.

Dodatkowym atutem ekspresu Gaggia jest prostota obsługi i ciekawy design. Przeznaczenie

Ekspres kolbowy Gaggia powstał z myślą o wykorzystywaniu go w kawiarniach lub restauracjach serwujących aromatyczną i zniewalająco smakującą kawę.

Zadzwoń do nas pod numer 790 402 490 z przyjemnością doradzimy w doborze ekspresu i przygotujemy ofertę dzierżawy, leasingu lub sprzedaży.

zapytanie o dzierżawę ekspresu

Opis

Przeznaczenie
HoReCa
Pojemność zbiornika na wodę
13 l
Podgrzewanie filiżanek
tak
Tacka na nadmiar wody
tak
Napięcie
230 V
Szerokość
76,5 cm
Głębokość
53,5 cm
Wysokość
57 cm
Gwarancja
12 miesięcy DRT sp. z o.o.
Wydajność dzienna
Powyżej 90 kaw

Zobacz także