Rancilio Silvia

2 469,00 zł
Brutto

Nowoczesny ekspres Silvia włoskiej marki Rancilio to urządzenie z serii Home Line stworzonej z myślą o użytku domowym lub do małych biur. Gustowny design i wysokiej jakości podzespoły pozwolą Ci cieszyć się idealnym espresso i aromatyczną kawą czarną o każdej porze. Ekspres dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: Silvia Inox oraz Silvia Black.

Kolor
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie Zapytaj o dostępność!

Płatność przy odbiorze

Przelew bankowy na podstawie FV

Przelew odroczony dla instytucji budżetowych

Więcej

  • Przesyłka kurierska DPD
  • Odbiór osobisty
  • Instalacja u klienta

Więcej

Zaproś technologię parzenia Rancilio do swojego domu, Silvia posiada wysokiej jakości podzespoły odpowiedzialne za przyrządzanie perfekcyjnych kaw czarnych: ergonomiczna kolba, izolowany bojler, dysza pary i pokrętło ze stali nierdzewnej, podstawka na filiżanki i mosiężny zaparzacz.

Specyfikacja techniczna

Pojemność bojlera w prezentowanym modelu wynosi 0,3L. Wbudowany zbiornik na wodę o pojemności 2 litrów jest optymalny na domowe potrzeby. Silvia to ekspres ergonomiczny, jego użytkowanie jest łatwe, a obsługę ułatwiają czytelne przyciski. Hałas podczas pracy jest mniejszy niż 70db. Konstrukcja ze stali nierdzewnej odpowiada nie tylko za estetyczny wygląd, ale i trwałość. Silvia posiada energooszczędny, izolowany bojler oraz dyszę do spieniania mleka, możesz więc poczuć się jak Barista i przygotowywać szereg kaw mlecznych.

Z ekspresem otrzymasz profesjonalny tamper: drewniany ze spodem ze stali nierdzewnej o średnicy 58mm. 

Dzięki Silvii nie musisz już wybierać między stylem a funkcjonalnością lub wzornictwem i wydajnością. Poczuj przyjemność i satysfakcję płynące z przyrządzonego w domu, doskonałego i profesjonalnego espresso.

Opis

Przeznaczenie
Dom
Kolor
czarny, srebrny
Pojemność zbiornika na wodę
2L
Dysza gorącej pary
tak
Napięcie
120 V / 220-240 V
Pobór mocy
1150W
Szerokość
23,5cm
Głębokość
29cm
Wysokość
34cm
Waga
14kg
Wydajność dzienna
Do 30 kaw