Franke A300
  • Franke A300

Franke A300

0,00 zł
Brutto

Automatyczny ekspres do kawy Franke A300 to kompaktowy model do korporacji oraz lokali gastronomicznych chcących pogodzić wyśmienitą jakość oferowanej kawy z niewielką ilością miejsca. Automat kawowy Franke posiada intuicyjny panel sterowania, ułatwiający czyszczenie i konserwację system Easy Clean oraz jest dostępny w wielu wariantach różniących się wyposażeniem.

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Płatność przy odbiorze

Przelew bankowy na podstawie FV

Przelew odroczony dla instytucji budżetowych

Więcej

  • Przesyłka kurierska DPD
  • Odbiór osobisty
  • Instalacja u klienta

Więcej

Ekspres automatyczny do kawy Franke A300 

Nowe urządzenie producenta Franke obsługuje się za pośrednictwem 8-calowego, kolorowego wyświetlacza dotykowego, który wyświetla ikonki dostępnych napojów, co znacząco ułatwia dokonanie wyboru. Możliwość dokonania wielu indywidualnych ustawień przy wyborze napoju sprawia, że ekspres A300 w rzeczywistości oferuje kilkadziesiąt specjałów. O sprawność i szybkość procesów czyszczenia dba system Easy Clean (EC), który zapewnia w pełni automatyczne i przyjazne środowisku procesy czyszczenia i odkamieniania.

Automat kawowy Franke A300 dostępny w wielu wariantach

Expres do kawy Franke A300 możesz personalizować wybierając potrzebne Ci wyposażenie. Urządzenie może działać na bezpośrednim przyłączu wody lub korzystać ze zbiornika na wodę o pojemności 4,8l. W zależności od Twoich potrzeb ekspres może posiadać także drugi młynek, zrzut fusów do kosza, dyszę do spieniania czy też powiększony zbiornik na ziarna lub zbiornik na produkty instant. Ekspres Franke A300 dostępny jest także z standardowym systemem spieniania mleka oraz opatentowanym systemem FoamMaster (FM), który umożliwia spienianie także zimnego mleka.

Możliwość indywidualnej konfiguracji jest odpowiedzią na różnorodne potrzeby Klientów. W zależności od wybranego wariantu różna jest cena i wymiary ekspresu.

Franke A300 - gdzie sprawdzi się najlepiej?

Ze względu na kompaktową konstrukcję automat do kawy Franke A300 polecany jest do małych lokali. Duża dzienna wydajność, łatwość obsługi, możliwość pracy na przyłączu wody oraz zamykany zbiorniki na kawę i produkty instant sprawiają, że ekspres ten jest niemal bezobsługowy dla właściciela/pracownika obiektu, a Klienci mogą sami wybierać i konfigurować swoją kawę. A300 świetnie sprawdzi się w hotelach, piekarniach, na małych stacjach paliw czy restauracjach.

Franke A300 spełnia wymagania eksploatacyjne normy DIN 18873.

Jeśli nie jesteś pewien czy to odpowiedni model dla Twojej firmy, sprawdź pozostałe automaty Franke.

Szanowni Państwo cena ekspresu zależy od doboru wyposażenia, dlatego zapraszamy do kontaktu w celu sporządzenia indywidualnej oferty.

Zadzwoń do nas pod numer 800 908 275 z przyjemnością doradzimy w doborze ekspresu lub

zapytanie o dzierżawę ekspresu

Opis

Przeznaczenie
HoReCa
Kolor
Czarny
Pojemność zbiornika na wodę
opcjonalnie
Przyłącze wody
tak
Wyświetlacz
kolorowy, 8"
Spienianie mleka
tak
Napięcie
220-240 V
Szerokość
34 cm
Głębokość
58,7 mm
Wysokość
46,5 cm
Waga
25kg
Wydajność dzienna
Powyżej 90 kaw
Automatyczne czyszczenie i odkamienianie
tak

Zobacz także