Victoria Arduino VA388 Black Eagle Gravitech 2GR

80 800,00 zł
Brutto

VA388 Black Eagle Gravitech ☕️ to profesjonalny ekspres kolbowy. Model ten od 2015 roku jest oficjalną maszyną Mistrzostw Świata Baristów. Najnowocześniejsze technologie, wysoka ergonomia i sprytne rozwiązania sprawiają, że z tym ekspresem pracować chce każdy doświadczony Barista. Wersja z 2 grupami kawy dostępna jest w 3 kolorach: białym, srebrnym i czarnym.

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie Zapytaj o dostępność!

Płatność przy odbiorze

Przelew bankowy na podstawie FV

Przelew odroczony dla instytucji budżetowych

Więcej

  • Przesyłka kurierska DPD
  • Odbiór osobisty
  • Instalacja u klienta

Więcej

Ekspres kolbowy VA388 Black Eagle Gravitech

Black Eagle Gravitech marki Victoria Arduino to dwugrupowy ekspres kolbowy dedykowany do kawiarni serwujących kawę najwyższej jakości. Model ten od 2015 roku jest maszyną używaną przez najlepszych Baristów świata podczas World Barista Championship. Każdy doświadczony Barista marzy o pracy z tym ekspresem.

W VA388 Black Eagle Gravitech zastosowano technologię grawimetryczną, która gwarantuje pełną kontrolę nad każdym etapem parzenia espresso. Zadaniem Baristy jest ustawienie idealnych parametrów espresso, a o powtarzalność zadba ta maszyna. W ekspresie zastosowano także technologię T3, która zapewnia kontrolę nad temperaturą wody w bojlerze, dozowniku pary oraz w każdej kawowej grupie.

Izolowane termicznie dysze do spieniania mleka

Większa kontrola nad temperaturą pary i ochrona przed poparzeniem

Ergonomia pracy

Intuicyjna obsługa i konstrukcja zaprojektowana z uwzględnieniem anatomii człowieka

Ekologia

Ekspres zaprojektowano w technologii wspierającej zrównoważony rozwój. Zastosowane materiały można poddać recyklingowi.

Stabilność temperaturowa

Pozwala wydobywać maksimum smaku i aromatu z ziren kawy

Kontrola nad każdym stadium parzenia espresso

Wygodna obsługa dysz i portafiltrów

Szereg innowacji w VA388 Black Eagle Gravitech

W kolbowym ekspresie Black Eagle Gravitech zastosowanie znalazł Soft Infusion System (SIS), który automatycznie dopasowuje ciśnienie i zwiększa je w miarę postępu ekstrakcji. Dozowanie wolumetryczne z kolei pozwala na ustawienie 4 indywidualnych doz o różnej temperaturze wody i ciśnieniu. Izolowane dysze do spieniania Cool Touch pozostają zawsze chłodne, co chroni przed poparzeniem.

To co wyróżnia VA388 to wysoka ergonomia pracy. Konstrukcja spójna z ludzką anatomią zapewnia wysoki komfort pracy z ekspresem. Black Eagle Gravitech posiada wyświetlacz LCD oferujący intuicyjną obsługę i kontrolę nad każdym parametrem ekspresu.

Black Eagle Gravitech to profesjonalne urządzenie wyposażone w czasomierz oferujący osobny dla każdej grupy pomiar czasu parzenia, wielkości dozy i temperatury.

Kolejnym niekwestionowanym atutem tego modelu jest możliwość przeprowadzenia automatycznego czyszczenia każdej grupy kawowej, nawet podczas użytkowania ekspresu.

Opis

Przeznaczenie
HoReCa
Pobór mocy
7300 W
Szerokość
82,5 cm
Głębokość
69,5 cm
Wysokość
49,5 cm
Waga
60 kg
Wydajność dzienna
Powyżej 90 kaw
Przeznaczenie
Ekspres kolbowy