Ekspres Gaggia Classic

1 699,00 zł
Brutto

Ekspres do kawy Gaggia Classic to model kolbowy dedykowany do użytku domowego. Urządzenie posiada dyszę spieniającą, która pozwala na przygotowanie ulubionych kaw mlecznych. W Gaggia Classic stosować można kawę mieloną lub saszetki ESE. Model może przyrządzać dwie kawy jednocześnie. 

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie Zapytaj o dostępność!

Płatność przy odbiorze

Przelew bankowy na podstawie FV

Przelew odroczony dla instytucji budżetowych

Więcej

  • Przesyłka kurierska DPD
  • Odbiór osobisty
  • Instalacja u klienta

Więcej

Gaggia Classic

Ekspres do kawy Gaggia Classic do model przykuwający wzrok za sprawą obudowy wykonanej z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Wewnątrz swojej estetycznej konstrukcji ekspres skrywa bojler wykonany ze stopu aluminium o pojemności 150ml, a także trójdrożny zawór, który zapewnia kontrolę ciśnienia w uchwycie filtra oraz zamyka dozowanie wody do kolby po zakończeniu parzenia kawy. Kolba w tym modelu wykonana została z mosiądzu.

Perfekcyjna kawa czarna i mleczna

Ciśnienie 15 bar gwarantuje maksimum smaku i aromatu przygotowywanych kaw. Ekspres do domu Gaggia Classic wyposażony został w parową dyszę spieniającą, która umożliwia przygotowanie kaw mlecznych takich jak kawa biała, cappucino lub latte macchiato.

Prosta i szybka obsługa

Ekspres kolbowy Gaggia Classic obsługuje się za pomocą 3 przycisków z diodami umieszczonych na przednim panelu. Dużym atutem ekspresu jest funkcja automatycznego wyłączania, nie musisz więc o tym pamiętać. Również kwestie napełniania zbiornika wody czy opróżniania tacki ociekowej nie są kłopotliwe, ponieważ w Gaggia Classic wszystkie kluczowe elementy są łatwo dostępne.

Kompaktowa konstrukcja

Niewielkie wymiary ekspresu Gaggia Classic bez problemu wkomponują się w każdy kuchenny kąt. Kompaktowe wymiary idą w parze z dużym, wyjmowanym zbiornikiem na wodę o pojemności 2,1 litra.

Kawa mielona lub saszetki ESE

Pij swoją ulubioną kawę korzystając z kawy mielonej lub saszetek ESE. Ekspres jest w stanie przygotować dwie kawy jednocześnie, co zapewnia oszczędność czasu.

Podgrzewanie filiżanek

By kawa w kontakcie z zimną filiżanką nie straciła swojej wysokiej temperatury, ekspres ciśnieniowy Gaggia Classic wyposażono w podgrzewacz do filiżanek.

Opis

Przeznaczenie
Dom
Rodzaje przygotowywanych specjałów kawowych
espresso, kawa czarna, gorąca woda
Pojemność zbiornika na wodę
2,1L
Kawa mielona
tak
Podgrzewanie filiżanek
tak
Ciśnienie
15 bar
Pobór mocy
1050W
Szerokość
23cm
Głębokość
24cm
Wysokość
38cm
Waga
7,5kg
Wydajność dzienna
Do 30 kaw
Spieniacz mleka
tak, dysza spieniająca