Jura Z10 Aluminium White

11 799,00 zł
Brutto

Rewolucyjny ekspres do kawy Jura Z10 Aluminium White ☕️ to światowa nowość oferująca parzone na zimno kawy Cold Brew za naciśnięciem jednego tylko przycisku. Ten prestiżowy ekspres wyposażony został w Inteligentny Młynek P.R.G. oraz zaprojektowaną specjalnie dla tego modelu jednostkę zaparzającą 8 generacji.

⭐ - Flagowy model

🎁 - zamawiając ekspres otrzymasz 1kg świeżo palonej kawy Caffedelmondo ☕🚀

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Płatność przy odbiorze

Przelew bankowy na podstawie FV

Przelew odroczony dla instytucji budżetowych

Więcej

  • Przesyłka kurierska DPD
  • Odbiór osobisty
  • Instalacja u klienta

Więcej

Ekspres do kawy Jura Z10 Aluminium White z młynkiem – pierwszy na świecie przyrządzający kawy Cold Brew

Nowy ekspres do kawy Jura Z10 to rewolucja na rynku automatycznych ekspresów do kawy. Jura Z10 to model umożliwiający przyrządzenie klasycznych specjałów na gorąco oraz orzeźwiających kaw parzonych na zimno, za naciśnięciem jednego przycisku. Specjały Cold Brew możliwe do przyrządzenia dotychczas tylko tradycyjną metodą parzenia zajmującą kilkanaście godzin, dzięki Z10 Jura dostępne są teraz za naciśnięciem jednego przycisku w kilka minut!

Jura Z10 Aluminium White - zalety ekspresu

Cold Brew Extraction

Za sprawą procesowi ekstrakcji kawy na zimno Jura Z10 przyrządza prawdziwe specjały typu Cold Brew za naciśnięciem jednego przycisku. Zazwyczaj zimne napoje kawowe powstają wskutek schłodzenia gorącej kawy, jednak w Z10 "parzenie" odbywa się za pomocą zimnej wody, która pulsuje pod wysokim ciśnieniem, przepływając przez grubo i świeżo zmielone ziarna kawy. W efekcie otrzymany specjał Cold Brew jest pyszny i orzeźwiający, można w nim wyczuć owocowe aromaty kawy, a goryczka zostaje stłumiona.

Specjały Cold Brew w Jura Z10

Ekspresy do kawy Jura Z10 umożliwiają przyrządzenie następujących specjałów Cold Brew:

  • - Cold Brew Espresso,
  • - Cold Brew Caffe Latte,
  • - Cold Brew Tonic,
  • - Cold Brew Red Cool.

Kawy Cold Brew symbolizuje kryształ lodu obok ikony kawy w menu.

Młynek P.R.G. (Product Recognising Grinder)

To nowy, inteligentny młynek opracowany przez inżynierów Jura w celu zapewnienia optymalnego stopnia zmielenia kawy w zależności od wybranego specjału. Product Recognising Grinder to sterowany elektronicznie, wielostopniowy młynek, który automatycznie dobiera poziom zmielenia ziaren adekwatnie do wybranego specjału kawowego, co zapewnia maksimum smaku i aromatu. Dzięki systemowi Aroma Selection poziom zmielenia można także ustawić indywidualnie przed przyrządzeniem specjału. Dostępnych jest 5 poziomów zmielenia ziaren kawy.

Jednostka zaparzająca 8 generacji

Inżynierowie Jura specjalnie dla ekspresu Z10 zaprojektowali nową jednostkę zaparzającą ósmej generacji. Nie ma wątpliwości, że jednostka zaparzająca to, obok młynka, serce każdego ekspresu. Najnowsza generacja jednostki zaparzającej wykorzystuje technologię 3D Brewing, w której to woda równomiernie przepływa przez liczne warstwy zmielonej kawy. Pozwala to na uzyskanie wyjątkowego smaku i aromatu, zarówno w kawach klasycznych, jak i specjałach Cold Brew.

Dotykowy wyświetlacz 4,3"

W pełni automatyczne ekspresy do kawy Jura Z10 łatwo obsługuje się za pomocą nowoczesnego i dwukrotnie szybszego ekranu dotykowego o przekątnej 4,3". Kolorowe ikony dostępnych specjałów i brak zbędnych treści maksymalnie usprawniają obsługę ekspresu. Przejrzyste menu i zastosowana sztuczna inteligencja sprawiają, że ekspres obsługuje się intuicyjnie niczym smartfon.

Użytkownik ma możliwość personalizacji napoju kawowego. 10 poziomów mocy kawy, 10 poziomów temperatury mleka, 3 poziomy temperatury parzenia, 3 temperatury gorącej wody, możliwość programowania ilości wody i mleka to gwarancja, że kawa przyrządzona przez Z10 będzie wyśmienita i trafi w 100% w Twój gust.

Ekspres Z10 Jura możesz także obsłużyć za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne Jura J.O.E.

Zamiłowanie do estetyki

Jura Z10 ma wklęsło-wypukły, aluminiowy front o grubości 3 mm, będący dowodem na najwyższym poziomie rzemiosło, poczucie elegancji oraz precyzję wykonania. Nowy ekspres Jura Z10 zachowuje charakterystyczny dla linii Z zaokrąglony kształt nawiązujący do wyglądu ziaren arabiki. Chromowane detale podkreślają przynależność tego modelu to linii ekspresów Premium.

Z10 Jura posiada podświetlany, falisty zbiornik na wodę z nową konstrukcją wykorzystującą magnesy, które ułatwiają wkładanie go na swoje miejsce.

Jura Z10 posiada także nowy zbiornik na ziarna o okrągłym kształcie, który uzupełnia uchwyt wykonany z ręcznie polerowanego odlewu cynku.

W modelu Z10 zastosowano także nową, podwójną wylewkę – kawa, mleko i woda – wszystko wydobywa się właśnie z niej, przy zachowaniu najwyższych standardów higieny, które potwierdza certyfikat TUV.

Technologie w Jura Z10

Kompatybilność z aplikacją J.O.E.

Aplikacja na urządzenia mobilne Jura Operating Experience umożliwia obsługę ekspresu za pomocą ekranu dotykowego smartfona. Aplikacja poinformuje użytkownika o konieczności opróżnienia zbiornika na fusy lub dosypania ziaren kawy. Więcej o aplikacji J.O.E. przeczytasz na naszym blogu.

Inteligentny System Wody – I.W.S.

Kawa w 98% składa się z wody, dlatego musi być ona najwyższej jakości. Technologia filtracji wody I.W.S. wykorzystuje czujnik Claris Smart, który działa w technologii RFID. Rozwiązanie to chroni ekspres przed osadzaniem się kamienia i zapewnia wodę wysokiej jakości, z której ekspres przygotowuje wyśmienitą kawę.

Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej – P.E.P.

Ten innowacyjny i opatentowany przez markę Jura system zaparzania optymalizuje czas ekstrakcji małych kaw czarnych (espresso, ristretto) w celu wydobycia pełni smaku i głębi aromatu z ziaren kawy. P.E.P. wykorzystuje proces podawania wody przez pompę w krótkich interwałach, w efekcie czego crema będzie gęstsza, a body uzyska idealny ciemny kolor.

Poznaj Jura Z10 z bliska

Zbiornik na wodę o pojemności 2,4 l

Technologia parzenia 3D Brewing

Dotykowy, kolorowy wyświetlacz 4,3"

Wypukło-wklęsły front z anodyzowanego aluminium

Nowa, podwójna wylewka

Kawa, mleko i woda - wszystko z jednego miejsca

Tacka na filiżanki z chromowanego odlewu cynkowego

Ekspres Jura Z10 - jakość premium, na którą zasługujesz

Światowa nowość, jaką jest model Jura Z10, posiada w menu aż 32 specjały kawowe. Począwszy od klasycznych kaw czarnych, po pyszne specjały z mlekiem i orzeźwiające kawy Cold Brew. Z10 umożliwia przyrządzenie kaw podwójnych, a także specjałów z funkcją Extra Shot, które zapewniają większe pobudzenie dzięki dodatkowemu espresso. Jura to nie tylko idealne ekspresy do domu, ale również doskonałe ekspresy do biura, które zachwycą wszystkich pracowników!

Ekspres Jura Z10 oferuje wyśmienite kawy za naciśnięciem jednego przycisku, jest to funkcja One-Touch. Jura to ekspresy do kawy, które umożliwiają stosowanie kawy mielonej oraz posiadają pokrywę Aroma, która chroni aromat ziaren. Dużą innowacją jest w pełni automatyczny proces czyszczenia systemu mlecznego, również dostępny za naciśnięciem jednego przycisku.

Wyślij zapytanie na adres e-mail sprzedaz@caffedelmondo.pl lub zadzwoń do nas pod numer 790 402 490

Opis

Przeznaczenie
Dom
Kolor
Srebrny
Ilość zaprogramowanych przepisów
32
Pojemność zbiornika na wodę
2,4 l
Pojemność zbiornika na ziarna
280 g
Pojemność zbiornika na fusy
ok. 20 porcji
Wyświetlacz
4,3" dotykowy kolorowy
Młynek kawy
Inteligentny Młynek P.R.G.
Kawa mielona
Tak
Programowanie mocy kawy
Tak, 10 poziomów
Regulacja wysokości wylewki kawy
78-150 mm
Programowanie ilości mleka
Tak
Programowanie temperatury wody
Tak, 3 poziomy
Podświetlenie filiżanki
bursztynowe i białe
Napięcie
230 V
Pobór mocy
1450 W
Waga
12,3 kg
Wydajność dzienna
Do 30 kaw
Automatyczne czyszczenie i odkamienianie
Tak
Regulacja mocy kawy
Tak
Regulacja temperatury kawy
Tak

Zobacz także