Saeco aulika evo top
  • Saeco aulika evo top
  • Saeco aulika evo top

Saeco Aulika Evo Top HSC

4 718,00 zł
Brutto

Aulika Evo Top to nowa odsłona modelu Auika Top, która łączy wszystko co było najlepsze w starszym modelu z nowoczesnym dotykowym panelem obsługi. Idealny do biura lub pensjonatu lub hotelu  gdzie goście będą mogli intuicyjnie obsługiwać ekspres.

Ilość

PayPal

Saeco Aulika Evo Top HSC 

Ekspres automatyczny Saeco Aulika Evo Top HSC to pierwsza, odświeżona wersja legendarnego modelu Top HSC, który od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wielu miłośników aromatycznych napojów kawowych. Wśród głównych atutów, o których z pewnością należy wspomnieć jest innowacyjna technologia Aulika, w której opracowano prezentowany ekspres do kawy, ciekawe wzornictwo oraz jeszcze więcej możliwości dla różnych grup klientów.

Najnowszy ekspres marki Saeco charakteryzuje błyszczący, czarny korpus połączony z niebiesko-szarymi wykończeniami wylewki. W ekspresie ciśnieniowym Aulika Evo Top HSC zastosowano zupełnie nowy interfejs użytkownika, który charakteryzuje przede wszystkim podświetlany panel ze zdjęciami napojów kawowych, co znacząco wpływa na jego intuicyjną obsługę. Walory estetyczne modelu podwyższa stylowe oświetlenie LED umieszczone w strefie przyrządzania kawy, jak również logo marki Saeco umieszczone na górnej pokrywie pojemników.

Warto wspomnieć także o niebywałej funkcjonalności prezentowanego ekspresu do kawy Aulika Evo Top HSC. Można w nim przyrządzić szeroką gamę napojów mlecznych, w tym One touch Cappuccino, Latte macchiatto oraz spienione mleko. Tym, co z pewnością powinno zwrócić naszą uwagę jest najnowsza funkcja High-Speed Cappuccino, która pozwala na jeszcze szybsze spienianie, jak również krótszy czas przygotowywania mleka do kawy.

Zadzwoń do nas pod numer 790 402 490 z przyjemnością doradzimy w doborze ekspresu lub

zapytanie o dzierżawę ekspresu

Opis

Pojemność zbiornika na wodę
4 l
Pojemność zbiornika na ziarna
1 kg
Pojemność zbiornika na fusy
40 porcji
Szerokość
334 mm
Głębokość
452 mm
Wysokość
574 mm

Zobacz także