Saeco aulika evo top ri z podłączeniem do wody
  • Saeco aulika evo top ri z podłączeniem do wody
  • Saeco aulika evo top

Saeco Aulika Evo Top HSC RI

5 250,00 zł
Brutto

Aulika Evo Top to nowa odsłona modelu Auika Top z możliwością podłączenia ekspresu do bieżącej wody. Ekspres która łączy wszystko co było najlepsze w starszym modelu z nowoczesnym dotykowym panelem obsługi. Idealny do biura lub pensjonatu lub hotelu  gdzie goście będą mogli intuicyjnie obsługiwać ekspres.

Ilość

PayPal

Saeco Aulika Evo Top HSC 

Ekspres automatyczny Saeco Aulika Evo Top HSC to pierwsza, odświeżona wersja legendarnego modelu Top HSC, który od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wielu miłośników aromatycznych napojów kawowych. Wśród głównych atutów, o których z pewnością należy wspomnieć jest innowacyjna technologia Aulika, w której opracowano prezentowany ekspres do kawy, ciekawe wzornictwo oraz jeszcze więcej możliwości dla różnych grup klientów.

Najnowszy ekspres marki Saeco charakteryzuje błyszczący, czarny korpus połączony z niebiesko-szarymi wykończeniami wylewki. W ekspresie ciśnieniowym Aulika Evo Top HSC zastosowano zupełnie nowy interfejs użytkownika, który charakteryzuje przede wszystkim podświetlany panel ze zdjęciami napojów kawowych, co znacząco wpływa na jego intuicyjną obsługę. Walory estetyczne modelu podwyższa stylowe oświetlenie LED umieszczone w strefie przyrządzania kawy, jak również logo marki Saeco umieszczone na górnej pokrywie pojemników.

Warto wspomnieć także o niebywałej funkcjonalności prezentowanego ekspresu do kawy Aulika Evo Top HSC. Można w nim przyrządzić szeroką gamę napojów mlecznych, w tym One touch Cappuccino, Latte macchiatto oraz spienione mleko. Tym, co z pewnością powinno zwrócić naszą uwagę jest najnowsza funkcja High-Speed Cappuccino, która pozwala na jeszcze szybsze spienianie, jak również krótszy czas przygotowywania mleka do kawy.

Zadzwoń do nas: 601 920 900 lub napisz maila: biuro@caffedelmondo.pl

Istniej możliwość dzierżawy lub leasingu niniejszego ekspresu poproś o ofertę lub wypełnij wniosek o leasing:

WYPEŁNIJ WIOSEK LEASINGOWY

ııııııııııııııııııııııııı

:: WNIOSEK dla przedmiotów leasingu

o wartości do 10000 zł netto

:: WNIOSEK dla przedmiotów leasingu

o powyżej 10000 zł netto

Opis

Kolor
Ciemno granatowy
Pojemność zbiornika na wodę
4 l
Przyłącze wody
Tak
Pojemność zbiornika na ziarna
1 kg
Pojemność zbiornika na fusy
40 porcji
Szerokość
334 mm
Głębokość
452 mm
Wysokość
574 mm
Wydajność dzienna
Do 90 kaw

Zobacz także