Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 325,00 zł - 16 990,00 zł

Kolor

Kolor

Saeco

Saeco

Saeco – ekspresy na każdy użytek

Włoski producent ekspresów do kawy oferuje urządzenia zarówno dla potrzeb indywidualnych, jak i komercyjnych. Wraz z wzrostem wydajności ekspresu, wzrasta jego technologiczne zaawansowanie oraz cena. Ekspresy do kawy Saeco do użytku domowego to m.in. Lirika OTC i EVO Focus, które sprawdzą się także w mniejszych biurach. Modele te wykonują kawy mleczne za naciśnięciem jednego przycisku, umożliwiają dokonywanie indywidualnych ustawień oraz są kompaktowe i eleganckie. Na potrzeby średniej wielkości biur odpowiednie będą modele Aulika Evo Top oraz Aulika Evo Top Ri. Wersja Ri umożliwia podłączenie do sieci wodociągowej. Ekspresy Saeco Aulika Evo Top posiadają pojemniejsze zbiorniki, mają przejrzysty i przyjazny dla użytkownika interfejs, a ich dzienna wydajność sięga 90 kaw dziennie. Na największe potrzeby, czyli do korporacji, lokali gastronomicznych, w branży HoReCa oraz na stacje paliw marki Saeco oferuje profesjonalne ekspresy Idea RestyleIdea Restyle Duo oraz Phedra. Te wysokiej klasy urządzenia zapewniają dużą wydajność, niezawodność i szybkość działania oraz łatwość utrzymania w czystości, dzięki szybkim i skutecznym programom czyszczenia i odkamieniania.

Dlaczego Saeco? Wyróżniki marki

W przypadku marki Saeco głównym atutem oferowanych produktów jest znakomity stosunek ceny do jakości. Przystępne cenowo modele, jak np. Aulika Evo Top Ri oferuje dużą wydajność, robi pyszną kawę oraz posiada pojemne zbiorniki na ziarna i fusy. Model ten, podobnie jak Saeco PhedraSaeco Restyle umożliwia podłączenie do źródła wody bez konieczności stosowania dodatkowych systemów uzupełniania, jak to jest np. w przypadku ekspresów marki Jura. System uzupełniania to dodatkowy koszt towarzyszący zakupowi ekspresu, przez co może zniechęcać potencjalnego klienta. Ekspresy do kawy Saeco są więc złotym środkiem pomiędzy wydajnością, ceną, a smakiem kawy.

Kwestie serwisowania i montowania ekspresów Saeco

Jako, że nawet najbardziej bezawaryjnym ekspresom zdarza się „zbuntować”, dystrybutor Caffedelmondo oferuje usługi naprawcze i konserwacyjne ekspresów marki Saeco. Caffedelmondo posiada stacjonarne serwisy Saeco w miastach: Wrocław, Warszawa oraz Nysa, a także świadczy usługi serwisowe z dojazdem do klienta. Caffedelmondo umożliwia także wynajem i dzierżawę ekspresów do kawy oraz świadczy usługi instalacyjne oraz mające na celu podłączenie urządzenia do sieci wodociągowej.

Saeco – ekspresy włoskiego pochodzenia

Marka powstała we Włoszech, czyli tam, gdzie każdy zaczyna dzień od dobrej kawy. Saeco tworzy grupa miłośników i pasjonatów kawy, w efekcie czego to właśnie ta marka stała się producentem pierwszego na świecie automatycznego ekspresu do kawy. Urządzenia Saeco umożliwiają delektowanie się wyśmienitą kawą w każdym miejscu, w sposób łatwy i w pełni automatyczny. Włoski design, innowacyjne technologie oraz kawa dokładnie taka, jaką lubisz -  nie ma drugiego takiego producenta jak Saeco

Zadzwoń do nas pod numer 790 402 490

Z przyjemnością doradzimy w doborze ekspresu i przygotujemy ofertę specjalną dzierżawy, leasingu lub sprzedaży.
Więcej

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-12 z 20 pozycji

Aktywne filtry