Ekspresy kolbowe

Profesjonalne ekspresy kolbowe do kawy pozwalają na zaparzenie wyśmienitego espresso. Ich nieco złożona obsługa powoduje, że każda zrobiona w nich kawa ma wyjątkowy smak. To więc doskonały wybór dla tych, którzy cenią unikatowość każdej filiżanki ulubionego naparu. Kolbowe ekspresy do kawy znajdziesz w naszym sklepie online.

Jest 30 produktów.

Pokazano 1-12 z 30 pozycji

Aktywne filtry

Ekspresy do kawy kolbowe – który wybrać?

Profesjonalne ekspresy do kawy kolbowe cieszą się dużą popularnością wśród kawoszy. Są wybierane zarówno do domowego użytku, jak i kawiarni, hoteli, czy restauracji. Dlatego też dostępna jest szeroka oferta różnorodnych modeli ekspresów do kawy, które pomogą przyrządzić Tobie aromatyczny napój. Wybór ekspresu kolbowego to niezwykle odpowiedzialne i wymagające zadanie. Zakup stanowi dość wysoki koszt, a modele znacznie się od siebie różnią, chociażby wydajnością, czy liczbą grup, w które urządzenie jest wyposażone. Najbardziej popularne rozwiązania to ekspresy ciśnieniowe kolbowe dwugrupowe oraz jednogrupowe. W większości przypadków okazują się one wystarczające. W naszej ofercie znajdziesz ekspresy do kawy kolbowe takich marek jak między innymi:

Każdy z nich to maszyna wysokiej jakości, która pozwoli Ci na zaparzenie ulubionej kawy. Podstawowe espresso możesz później dopasować do swoich upodobań, tworząc z niego wiele rodzajów kaw mlecznych. Najlepsze ekspresy kolbowe do kawy dostępne są u nas w sprzedaży, a także w ofercie na wynajem ekspresów do kawy, czy dzierżawę ekspresów do kawy.

Profesjonalne ekspresy do kawy kolbowe

Włoskie ekspresy do kawy kolbowe cieszą się największym zainteresowaniem. To w końcu właśnie z Włochami kojarzy się aromatyczne espresso, które możemy w nich przygotować. Jeśli chcesz nieco ułatwić sobie proces parzenia kawy za pomocą tego urządzenia, warto wybrać ekspres kolbowy z młynkiem. To kolejna cecha oprócz wydajności i grup, która brana jest pod uwagę przy wyborze modelu. Z pewnością duże znaczenie odgrywa również cena. W naszym sklepie znajdziesz tanie ekspresy kolbowe do kawy, które doskonale sprawdzą się w domowym użytku, jak i te z nieco wyższej półki cenowej, nadające się do kawiarni czy lokali gastronomicznych. Do użytku profesjonalnego, zamiast zakupu warto rozważyć opcję, jaką jest dzierżawa ekspresów do gastronomii. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Jak działa ekspres kolbowy?

Ekspres kolbowy wykorzystuje wysokie ciśnienie podczas parzenia kawy. Ziarna świeżo mielonej kawy umieszcza się w specjalnej kolbie, która swoim kształtem przypomina pojemnik z sitkiem i rączką. Dzięki takiej budowie ekspres kolbowy jest w stanie przyrządzić mocne i aromatyczne espresso z wykorzystaniem wysokiego ciśnienia, gdy gorąca woda przepływa przez zmieloną kawę. Ekspresy kolbowe potrafią wygenerować ciśnienie od 10 do nawet 16 barów.

Ekspresy kolbowe do kawy umożliwiają pełną kontrolę nad procesem parzenia kawy, dzięki czemu możesz poczuć się jak prawdziwy barista. 

Dlaczego warto wybrać ekspresy kolbowe?

Ekspresy do kawy kolbowe to świetne rozwiązanie dla każdego, kto kocha proces parzenia kawy. Kolbowe ekspresy do kawy dają bowiem swobodę przygotowywania dokładnie takiego napoju, jakie chcesz. To pozwala na eksperymenty i odkrywanie nowych smaków. Oferowane przez nas profesjonalne ekspresy do kawy kolbowe są prawdziwą gratką dla amatorów pysznej i aromatycznej kawy w każdym wydaniu. Z ich pomocą poczujesz się jak barista z eleganckiej kawiarni. Warto jednak wcześniej poznać parametry, jakie posiadają konkretne ekspresy ciśnieniowe kolbowe i stosować się do zaleceń producenta.

Jeśli wpadły Ci w oko nasze ekspresy kolbowe z młynkiem, to zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi produktami. Nasza oferta obejmuje takie usługi jak dzierżawa ekspresów do kawy, wynajem ekspresów do kawy, a także dzierżawa ekspresów do gastronomii. Zapraszamy do kontaktu!

 

Zadzwoń do nas pod numer 601 920 900 z przyjemnością doradzimy w doborze ekspresu i przygotujemy ofertę dzierżawy, leasingu lub sprzedaży.

zapytanie o dzierżawę ekspresu