Ekspresy kolbowe

Profesjonalne ekspresy kolbowe pozwalają na zaparzenie wyśmienitego espresso. Ich nieco złożona obsługa powoduje, że każda zrobiona w nich kawa ma wyjątkowy smak. To więc doskonały wybór dla tych, którzy cenią unikatowość każdej filiżanki ulubionego naparu. Kolbowe ekspresy do kawy znajdziesz w naszym sklepie online. 

Ekspresy do kawy kolbowe – który wybrać?

Profesjonalne ekspresy do kawy kolbowe cieszą się dużą popularnością wśród kawoszy. Są wybierane zarówno do domowego użytku, jak i kawiarni, hoteli, czy restauracji. Dlatego też dostępna jest szeroka oferta różnorodnych modeli. Wybór ekspresu kolbowego to niezwykle odpowiedzialne i wymagające zadanie. Zakup stanowi dość wysoki koszt, a modele znacznie się od siebie różnią chociażby wydajnością, czy liczbą grup, w które urządzenie jest wyposażone. Najbardziej popularne rozwiązania to ekspresy ciśnieniowe kolbowe dwugrupowe oraz jednogrupowe. W większości przypadków okazują się one wystarczające. W naszej ofercie znajdziesz ekspresy kolbowe do kawy takich marek jak między innymi:

Każdy z nich to maszyna wysokiej jakości, która pozwoli Ci na zaparzenie ulubionej kawy. Podstawowe espresso możesz później dopasować do swoich upodobań, tworząc z niego wiele rodzajów kaw mlecznych. Najlepsze ekspresy kolbowe dostępne są u nas w sprzedaży, a także w ofercie na wynajem ekspresów do kawy, czy dzierżawę ekspresów do kawy

Profesjonalne ekspresy do kawy kolbowe 

Włoskie ekspresy do kawy kolbowe cieszą się największym zainteresowaniem. To w końcu właśnie z Włochami kojarzy się aromatyczne espresso, które możemy w nich przygotować. Jeśli chcesz nieco ułatwić sobie proces parzenia kawy za pomocą tego urządzenia, warto wybrać ekspres kolbowy z młynkiem. To kolejna cecha oprócz wydajności i grup, która brana jest pod uwagę przy wyborze modelu. Z pewnością duże znaczenie odgrywa również cena. W naszym sklepie znajdziesz tanie ekspresy kolbowe, które doskonale sprawdzą się w domowym użytku, jak i te z nieco wyższej półki cenowej, nadające się do kawiarni czy lokali gastronomicznych. Do użytku profesjonalnego, zamiast zakupu warto rozważyć opcję, jaką jest dzierżawa ekspresów do gastronomii. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
 

Zadzwoń do nas pod numer 601 920 900 z przyjemnością doradzimy w doborze ekspresu i przygotujemy ofertę dzierżawy, leasingu lub sprzedaży.

zapytanie o dzierżawę ekspresu

Więcej

Jest 30 produktów.

Pokazano 1-12 z 30 pozycji

Aktywne filtry