Serwis ekspresów do kawy Kielce

Działanie Twojego ekspresu pozostawia wiele do życzenia? Skorzystaj z oferty CaffeDelMondo! Jako serwis ekspresów do kawy Kielce zajmujemy dzierżawą, naprawą i obsługą ekspresów od renomowanych marek. Naszą ofertę kierujemy do właścicieli hotelu, firm i zarządców biur z Kielc oraz okolic. Jako rzetelna firma, która od lat dostarcza rozwiązania serwisowe do klientów z całej Polski, cieszymy się uznaniem klientów. Serwis i naprawa ekspresów do kawy Kielce to regularne serwisowanie, profesjonalne doradztwo oraz instalacja i konfiguracja sprzętu u klienta.

Naprawa ekspresów do kawy Kielce

Zepsuty ekspres może być poważnym problemem. Na szczęście specjaliści z CaffeDelMondo poradzą sobie z każdą usterką – konserwacja, wymiana części czy naprawa usterek w urządzeniach od renomowanych marek to dla nas bułka z masłem. Naprawiamy różnego rodzaju ekspresy do kawy Kielce: kolbowe, ciśnieniowe czy biurowe. Nasza oferta obejmuje również wynajem ekspresów do kawy w Kielcach i okolicach.

Dzierżawa ekspresów do kawy Kielce – wynajem

Wynajem długoterminowy to jedna z wielu usług CaffeDelMondo. Nasza specjalizacja to dzierżawa ekspresów do kawy Kielce. Możesz więc liczyć na profesjonalną obsługę, fachową pomoc serwisantów oraz pełen zakres usług naprawczych i konserwacyjnych. Wynajmując ekspresy do kawy w Kielcach, dostępne są usługi regularnego serwisu i comiesięczna dostawa środków czystości i świeżo palonych ziaren kawy. Ta oferta z pewnością będzie sporym udogodnieniem dla biur, hoteli czy restauracji.

Ekspresy do biura w Kielcach

Jeśli chcesz podnieść komfort pracowników i poprawić ich samopoczucie, to dzierżawa ekspresu do biura w Kielcach jest doskonałą inwestycją. Nasze ekspresy sprawdzą się zarówno w małych, jak i średnich biurach, ponieważ ich wydajność utrzymuje się na poziomie od 2 do 14 kg na miesiąc. To przekłada się na około 10-60 filiżanek pysznej kawy każdego dnia!

Naprawa ekspresów takich marek jak Saeco, Jura, Nivona, Franke

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, to zachęcamy do zapoznania się z całym zakresem usług CaffeDelMondo. Proponujemy naprawę i serwis ekspresów Saeco, Nivona czy Jura w Kielcach. Zajmujemy się ekspresami automatycznymi, takimi jak modele kolbowe, ciśnieniowe, domowe, biurowe czy vendingowe. Sprawdź, co jeszcze obejmuje oferta CaffeDelMondo!

Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego już dziś!