Serwis ekspresów do kawy Gdynia

Aromat pysznej kawy zaraz po wejściu do pracy? To możliwe! Serwis ekspresów do kawy Gdynia CaffeDelMondo oferuje rozmaite ekspresy, dzięki którym pyszne napoje będą dostępne od ręki dla Twoim gości, klientów czy pracowników. Wystarczy, że wybierzesz kontrakty serwisowe od CaffeDelMondo. Obejmują one stałą i pełną obsługę dla urządzeń renomowanych marek np. Saeco, Franke czy Aroca.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Oferujemy konsultacje z naszym doradcą, który pomoże Ci wybrać konkretny model urządzenia, a także odpowiednio przygotuje przestrzeń dla przyłącza do ekspresu w biurze. CaffeDelMondo to również naprawa ekspresów do kawy Gdynia, serwis ekspresów oraz wybór urządzeń dostosowanych do konkretnych potrzeb.

Naprawa ekspresów do kawy Gdynia

Interesuje Cię serwis ekspresów Gdynia? W CaffeDelMondo można liczyć na usługi naprawcze w ramach umowy serwisowej. Oznacza to, że w razie awarii ekspresu możesz skorzystać z usługi doświadczonych fachowców. Serwisanci zrobią wszystko, aby Twój ekspres wrócił do całkowitej sprawności. Wybierając nasz ekspres do kawy, możesz uniknąć dużego jednorazowego kosztu zakupu urządzenia. Opcja dzierżawy zwalnia Cię również z kwestii naprawczych i serwisowych. Ponadto w CaffeDelMondo instalujemy ekspres na miejscu u klienta, a także zajmujemy się konfiguracją zgodną z zaleceniami klienta. 

Dzierżawa ekspresów do kawy Gdynia – wynajem

Wynajem ekspresów na długi okres to propozycja dla klientów z Gdyni, którą kierujemy do korporacji oraz biur. Ten pakiet obejmuje wiele różnych profitów i korzyści, np. szkolenie z obsługi ekspresu, możliwość korzystania z ekspresu zastępczego, comiesięczna dostawa świeżej kawy oraz potrzebnych środków czystości. W CaffeDelMondo działamy w największych miastach Polski, dzięki czemu wynajem ekspresów do kawy w Gdyni jest szeroko dostępny.

Ekspresy do kawy do biura w Gdyni

Nie wiesz, jak dobrać ekspres do kawy do swojej firmy? Nasi doradcy pomogą Ci dopasować model do konkretnych potrzeb, takich jak ilość pracowników, wielkość biura czy dzienne zapotrzebowanie. U nas możliwa jest nie tylko dzierżawa, ale też sprzedaż ekspresów w Gdyni oraz okolicach. Proponowane przez nas urządzenia wyróżniają się niewielkimi rozmiarami, intuicyjną obsługą oraz prostą pielęgnacją. Z ich pomocą przygotujesz doskonałej jakości napoje kawowe.

Naprawa ekspresów takich marek jak Saeco, Jura, Nivona, Franke

W CaffeDelMondo zapewniamy klientom usługi naprawcze dla ekspresów konkretnych marek. Oferta obejmuje m.in. serwis i naprawa ekspresów Saeco, Jura, Nivona i Franke Gdynia. Naprawimy ekspresy kolbowe oraz ciśnieniowe, dzięki czemu możesz powierzyć nam każdą realizację. W CaffeDelMondo oferujemy również: