Szukasz osoby, która będzie w stanie przywrócić do żywych Twój ukochany ekspres do kawy? W takim razie koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Serwis ekspresów do kawy Sosnowiec świadczy dla swoich klientów firma CaffeDelMondo. Posiadamy w tej dziedzinie także duże doświadczenie, że z pewnością będziemy w stanie pomóc każdemu klientowi.

Serwis ekspresów Sosnowiec – co oferujemy?

Na poprawne działanie ekspresów do kawy składa się wiele różnych elementów. W przypadku, gdy jeden z nich zawodzi, ekspresy do kawy mogą ulegać trudnym do wyeliminowania usterkom. Jak zapobiec takiej niekomfortowej sytuacji? Doskonałym rozwiązaniem będzie przeprowadzanie cyklicznych serwisów. W czasie takiego procesu specjalista dokładnie obejrzy sprzęt oraz sprawdzi, czy wszystkie elementy odpowiednio ze sobą współpracują. Niestety, nawet mimo wykonywania serwisowania, ekspresy do biura – które są przecież dość mocno eksploatowane – mogą ulec poważnemu uszkodzeniu. Co zrobić w takiej kryzysowej sytuacji?

Naprawa ekspresów Sosnowiec

Naprawa ekspresów do kawy nie stanowi dla nas żadnego wyzwania! Jesteśmy w stanie dojechać natychmiast do klienta i przeprowadzić niezbędne prace praktycznie od ręki. Może się jednak zdarzyć, że usterka będzie na tyle poważna, że konieczne będzie przetransportowanie ekspresu do naszego warsztatu. W takiej sytuacji jesteśmy w stanie wyposażyć naszego klienta w zamiennik urządzenia tak, by żadne biuro nie pozostało bez dopływu świeżej kawy przez dłuższy czas! 

Dzierżawa ekspresów Sosnowiec

Kolejną popularną usługą w naszej firmie jest dzierżawa ekspresów do kawy. To nic innego jak wynajem długoterminowy urządzeń najwyższej jakości. Dzierżawa taka wiąże się z naprawdę niewielkimi kosztami, zatem rozwiązanie to jest idealne dla każdego właściciela biura czy firmy, którego nie stać jeszcze na inwestycje w profesjonalny ekspres do kawy. 

Jesteśmy w stanie zaproponować także wynajem ekspresu na zaledwie kilka dni. Opcja ta została wprowadzona z myślą o różnego rodzaju imprezach integracyjnych czy też konferencjach. Każdorazowy wynajem naszych ekspresów wiąże się również z comiesięcznym uzupełnianiem zapasów kawy przez naszych pracowników! Wyposażamy klienta w wysokiej jakości kawę CaffeDelMondo, której wyjątkowy aromat na pewno spodoba się każdemu.

Naprawimy ekspresy znanych marek!

Nasze naprawy obejmują ekspresy tych znanych i nieco mniej popularnych marek. Warto przy okazji dodać, że nieustannie doskonalimy swoje umiejętności, uczestnicząc czynnie w różnego rodzaju kursach oraz szkoleniach. Proponujemy klientom m.in.:

Naprawiamy dla zainteresowanych również ekspresy Franke, a także wiele innych produktów tego typu.