Każdy miłośnik kofeinowego napoju doskonale wie, jakim nieszczęściem może być awaria maszyny do kawy! W takiej sytuacji niezbędny będzie serwis ekspresu do kawy Gliwice, który w sposób błyskawiczny są w stanie przeprowadzić specjaliści z firmy CaffeDelMondo.

Serwis ekspresów do kawy Gliwice – na czym polega?

Serwis urządzeń do parzenia kawy jest niezwykle ważną czynnością. Polega on na sprawdzeniu, czy wszystkie elementy urządzenia działają w odpowiedni sposób. W przypadku jakichkolwiek problemów specjalista usuwa wadę części tak, by całe urządzenie mogło pracować bez zarzutu. Cykliczne serwisowanie urządzeń tego typu sprawia, że są one być bardziej wydajne. Niestety, ekspresy do kawy mogą ulec awarii nawet mimo tak dobrej pielęgnacji. W takiej sytuacji konieczna będzie naprawa ekspresów do kawy, którą chętnie się zajmiemy!

Naprawa ekspresów do kawy Gliwice – opis działań

Na usterki uniemożliwiające korzystanie z ekspresu do kawy szczególnie narażone są ekspresy do biura. Sprzęt ten jest bowiem w takim miejscu dość mocno eksploatowany, zatem poszczególne jego części szybciej się zużywają. Niektóre z awarii można jednak z powodzeniem usunąć już na miejscu. Po przyjęciu zlecenia nasi specjaliści dojeżdżają pod umówiony adres i naprawiają dany sprzęt. Warto przy okazji podkreślić, że mamy odpowiednie kwalifikacje, a także ugruntowaną wiedzę, która umożliwia nam skuteczne zajęcie się każdym problemem z ekspresem do kawy. Niektóre awarie wymagają czasem znacznie poważniejszych narzędzi – w takiej sytuacji zabieramy ekspres do naszego warsztatu, wyposażając jednocześnie klienta w sprzęt zastępczy. 

Dzierżawa ekspresów do kawy Gliwice – wynajem

Interesującą usługą, z której skorzystało już wielu naszych klientów, jest dzierżawa ekspresów do kawy. To nic innego jak możliwość długoterminowego wynajmu wysokiej jakości ekspresu, który będzie służył doskonale w każdych warunkach. Po zawiązaniu współpracy klient nie tylko może cieszyć się profesjonalnym sprzętem do robienia kawy – wyposażymy go również w comiesięczny zapas najwyższej jakości kawy marki CaffeDelMondo. Opcja ta jest również bardzo korzystna pod względem cenowym. Samodzielny zakup ekspresu do biura może być bowiem zbyt dużym obciążeniem finansowym. W takiej sytuacji nasz wynajem będzie doskonałym rozwiązaniem.

Naprawimy ekspres każdej marki!

Z uwagi na ogromne doświadczenie, jakie posiadamy, naprawimy ekspres praktycznie każdej marki! Proponujemy klientom:

Pomożemy także klientom, którzy mają w swoich biurach ekspresy Franke, a także wiele innych produktów tego typu. Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą!