Uszkodzony ekspres do kawy może popsuć humor każdemu miłośnikowi kawy. Na szczęście serwis ekspresów do kawy Częstochowa jest praktycznie na wyciągnięcie ręki! Koniecznie zapoznaj się z ofertą naszej firmy,

Serwis ekspresów do kawy w Częstochowie – jak działamy?

Ekspres do kawy to jedno z najważniejszych urządzeń w każdym biurze. Jego awaria skutecznie uniemożliwia wypicie kawy, bez której z kolei trudno jest przecież zacząć jakąkolwiek pracę! Serwis ekspresów w Częstochowie świadczy dla swoich klientów firma CaffeDelMondo. Jeżeli potrzebujesz firmy, która zajmie się naprawą ekspresu w sposób błyskawiczny, to koniecznie zadzwoń do nas! Co oferujemy?

Naprawa ekspresów Częstochowa

Jako doświadczeni w tej dziedzinie pracownicy, możemy przystąpić do pracy praktycznie od razu. Dojedziemy bezpośrednio do klienta, zdiagnozujemy problem, a także, jeśli będzie to możliwe, zajmiemy się niezwłocznym usunięciem usterki. Niektóre wady sprzętu mogą jednak wymagać znacznie więcej czasu. Żaden problem – zabierzemy sprzęt i zajmiemy się nim w naszym warsztacie. Naprawa ekspresów do kawy nie kosztuje wcale dużo – wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów i proponujemy im naprawdę atrakcyjne ceny. 

Dzierżawa ekspresów Częstochowa – wynajem

Naprawa ekspresów do kawy to zaledwie jedna z wielu usług, jakie jesteśmy w stanie zagwarantować swoim klientom. Szczególnie popularna jest również dzierżawa ekspresów do kawy, z której może skorzystać praktycznie każdy! Taki długoterminowy wynajem jest bardzo atrakcyjny cenowo. W ramach usługi można wydzierżawić ekspresy do kawy wielu znanych na całym świecie firm. Tego typu urządzenia działają bez zarzutu i na pewno przypadną do gustu każdemu pracownikowi danej firmy. Ekspresy do biura to idealna inwestycja – któż bowiem nie lubi wypić ciepłej kawy jeszcze przed rozpoczęciem swojej zmiany? Zadbaj o swoich pracowników i zapewnij im nieograniczony dostęp do ulubionego kofeinowego napoju!

Naprawiamy ekspresy znanych na całym świecie marek!

Jako specjaliści doskonale orientujemy się w tym, które właściwie ekspresy są najlepsze. Doskonalimy nieustannie swoje umiejętności, zatem jesteśmy w stanie zaproponować klientom:

Naprawiamy również ekspresy Franke, a także wiele innych! Nasze usługi są na tyle rozbudowane, że z pewnością będziemy w stanie pomóc praktycznie każdemu klientowi. 

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą naszej firmy oraz skorzystania z proponowanych usług. Współpraca z nami to gwarancja doskonale działającego ekspresu, a co za tym idzie – możliwość picia ulubionej kawy każdego dnia!