Każdy miłośnik kawy doskonale wie, jak awaria ekspresu może uprzykrzyć życie! Co zrobić w takiej sytuacji? Znaleźć jak najszybciej serwis ekspresów do kawy Toruń! Szczególnie polecane są usługi firmy CaffeDelMondo, która wykonuje tego typu naprawy praktycznie od ręki.

Serwis ekspresów do kawy Toruń – nasza oferta

Ekspresy do kawy to urządzenia, które mogą niestety ulegać rozmaitym awariom. Szczególnie narażone są na nie ekspresy do biura, które są zazwyczaj mocno eksploatowane. Jak ustrzec się przed awarią ekspresu do kawy? Doskonałym rozwiązaniem będzie zlecenia cyklicznego serwisowania urządzenia. Proces ten ma na celu sprawdzenie działania poszczególnych elementów sprzętu oraz ewentualna wymiana tych, które nieco się już zużyły. Niestety, nawet przy częstym serwisowaniu może dojść do poważnej awarii takiego sprzętu. Co robić w takiej sytuacji?

Naprawa ekspresów do kawy Toruń – jak działamy?

Na szczęście wiele usterek można z powodzeniem usunąć od ręki, zatem naprawa ekspresów do kawy trwa niezwykle szybko. Jako specjaliści z tej dziedziny, mamy odpowiednie umiejętności, a także ugruntowaną wiedzę, która niezbędna jest do takich czynności. Po zleceniu nam naprawy dojeżdżamy w możliwie najkrótszym czasie do klienta, by usunąć usterkę. Niektóre z nich mogą jednak wymagać nieco więcej czasu; w takiej sytuacji przewozimy ekspres do naszego warsztatu, zostawiając na miejscu zamiennik urządzenia. Nie chcemy nikogo pozostawiać bez dostępu do ulubionego napoju – zwłaszcza w pracy!

Dzierżawa ekspresów do kawy Toruń

Popularną usługą naszej firmy jest również dzierżawa ekspresów do kawy. To idealne rozwiązanie dla każdego, kto nie jest w stanie zakupić ekspresu ze swoich oszczędności. Wynajem długoterminowy jest bardzo prostą sprawą – za niewielka opłatą klient otrzymuje wysokiej jakości ekspres do kawy, a także comiesięczny zapas świeżo palonej kawy marki CaffeDelMondo. Warunki takiej umowy są jasne i przejrzyste, a cały proces jest dodatkowo naprawdę przystępny cenowo dla każdego klienta.

Naprawiamy ekspresy najbardziej popularnych marek

Zastanawiasz się, czy będzie w stanie zająć się naprawą Twojego luksusowego ekspresu? Jak najbardziej! Nieustannie rozwijamy swoje umiejętności, zatem jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowinkami z branży. Proponujemy między innymi:

Naprawimy również ekspresy Franke, jak również urządzenia o niższej jakości. Nasze usługi są kompleksowe – wierzymy, że dzięki naszym umiejętnościom będziemy w stanie pomóc praktycznie każdemu miłośnikowi kawy.