CaffeDelMondo Speciality

Caffedelmondo Speciality to ekskluzywny produkt o niepowtarzalnym smaku. Są to kawy jednorodne składające się w 100% z jednego gatunku kawy. Surowe nasiona kawy przechodzą dokładną i wielokrotną selekcje.  Kawy typu Speciality wyróżnia  rozbudowany bukiet smakowy, charakterystyczny dla regionu pochodzenia kawy. Czynniki wpływające na smak kawy to m.in jakość gleby, wysokość, na której powstała plantacji, nasłonecznienie i region. Kawy wyróżniają się przyjemnym słodkim smakiem, owocowym lub kwiatowym flavour i niską intensywnością mało lubianej goryczy. Napar przygotowywany z najwyższej jakości ziaren charakteryzuje się wyczuwalną kwaskowością cytrusów, malin, jeżyn i innych owoców. 

Kawy Speciality to ziarna o najwyższej jakości. Charakteryzują się wysokim wynikiem ponad 80 na 100 możliwych punktów, które otrzymują podczas surowej oceny przez Q-graderów. Jury podczas analizy zwraca szczególną uwagę na ziarno zielone jak i wypalone. Główne cechy, które mają wpływ na wynik to ogólny wygląd, aromat i smak. Wszystkie te czynniki są badane w różnych fazach przygotowanie ziarna. 

Jedna filiżanka kawy Speciality sprawi, że przeniesiemy się w egzotyczne regiony, z których pochodzi kawa i już nigdy nie zapragniemy napicia się gotowej mieszanki ze sklepu. 

Aktywne filtry

  Zadzwoń do nas pod numer 790 402 490 z przyjemnością doradzimy w doborze ekspresu i przygotujemy ofertę dzierżawy, leasingu lub sprzedaży.

zapytanie o dzierżawę ekspresu