Jura Z10 Aluminium Dark Inox
 • Jura Z10 Aluminium Dark Inox
 • Jura Z10 Aluminium Dark Inox
 • Jura Z10 Aluminium Dark Inox
 • Jura Z10 Aluminium Dark Inox
 • Jura Z10 Cold Brew
 • Jura Z10 Aluminium Dark Inox
 • Jura Z10 Cold Brew
 • Jura Z10 Cold Brew

Jura Z10 Aluminium Dark Inox

11 499,00 zł
Brutto

Rewolucyjny ekspres do kawy Jura Z10 Aluminium Dark Inox ☕️ to światowa nowość oferująca parzone na zimno kawy Cold Brew za naciśnięciem jednego tylko przycisku. Ten prestiżowy ekspres wyposażony został w Inteligentny Młynek P.R.G. oraz zaprojektowaną specjalnie dla tego modelu jednostkę zaparzającą 8 generacji.

🎁 - zamawiając ekspres Jura Z10 w koszyku czeka na Ciebie 100 zł rabatu oraz świeżo palona kawa Caffedelmondo na dobry początek - sprawdź 🤩

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Płatność przy odbiorze

Przelew bankowy na podstawie FV

Przelew odroczony dla instytucji budżetowych

Więcej

 • Przesyłka kurierska DPD
 • Odbiór osobisty
 • Instalacja u klienta

Więcej

Ekspres do kawy Jura Z10 - pierwszy na świecie przyrządzający kawy Cold Brew

Nowy ekspres Jura to rewolucja na rynku automatycznych ekspresów do kawy. Jura Z10 to model umożliwiający przyrządzenie klasycznych specjałów na gorąco oraz orzeźwiających kaw parzonych na zimno, za naciśnięciem jednego przycisku. Specjały Cold Brew możliwe do przyrządzenia dotychczas tylko tradycyjną metodą parzenia zajmującą kilkanaście godzin, dzięki Z10 Jura dostępne są teraz za naciśnięciem jednego przycisku w kilka minut!

Jura Z10 Aluminium Dark Inox - zalety ekspresu

Cold Brew Extraction

Jura Z10 za sprawą procesowi ekstrakcji kawy na zimno przyrządza prawdziwe specjały typu Cold Brew za naciśnięciem jednego przycisku. Zazwyczaj zimne napoje kawowe powstają wskutek schłodzenia gorącej kawy, jednak w Z10 "parzenie" odbywa się za pomocą zimnej wody, która pulsuje pod wysokim ciśnieniem, przepływając przez grubo i świeżo zmielone ziarna kawy. W efekcie otrzymany specjał Cold Brew jest pyszny i orzeźwiający, można w nim wyczuć owocowe aromaty kawy, a goryczka zostaje stłumiona.

Dowiedz się więcej o innowacjach zastosowanych w Jura Z10 na naszym blogu.

Specjały Cold Brew w Jura Z10

Nowy ekspres Jura Z10 umożliwia przyrządzenie następujących specjałów Cold Brew: 

- Cold Brew Espresso

- Cold Brew Caffe Latte

- Cold Brew Tonic

- Cold Brew Red Cool

Kawy Cold Brew symbolizuje kryształ lodu obok ikony kawy w menu.

Młynek P.R.G. (Product Recognising Grinder)

To nowy, inteligentny młynek opracowany przez inżynierów Jura w celu zapewnienia optymalnego stopnia zmielenia kawy w zależności od wybranego specjału. Product Recognising Grinder to sterowany elektronicznie, wielostopniowy młynek, który automatycznie dobiera poziom zmielenia ziaren adekwatnie do wybranego specjału kawowego, co zapewnia maksimum smaku i aromatu. Dzięki systemowi Aroma Selection poziom zmielenia można także ustawić indywidualnie przed przyrządzeniem specjału. Dostępnych jest 5 poziomów zmielenia ziaren kawy.

Jednostka zaparzająca 8 generacji

Inżynierowie Jura specjalnie dla ekspresu Z10 zaprojektowali nową jednostkę zaparzającą ósmej generacji. Nie ma wątpliwości, że jednostka zaparzająca to, obok młynka, serce każdego ekspresu. Najnowsza generacja jednostki zaparzającej wykorzystuje technologię 3D Brewing, w której to woda równomiernie przepływa przez liczne warstwy zmielonej kawy. Pozwala to na uzyskanie wyjątkowego smaku i aromatu, zarówno w kawach klasycznych, jak i specjałach Cold Brew.

Dotykowy wyświetlacz 4,3"

W pełni automatyczny ekspres do kawy Jura Z10 łatwo obsługuje się za pomocą nowoczesnego i dwukrotnie szybszego ekranu dotykowego o przekątnej 4,3". Kolorowe ikony dostępnych specjałów i brak zbędnych treści maksymalnie usprawniają obsługę ekspresu. Przejrzyste menu i zastosowana sztuczna inteligencja sprawiają, że ekspres obsługuje się intuicyjnie niczym smartfon.

Użytkownik ma możliwość personalizacji napoju kawowego. 10 poziomów mocy kawy, 10 poziomów temperatury mleka, 3 poziomy temperatury parzenia, 3 temperatury gorącej wody, możliwość programowania ilości wody i mleka to gwarancja, że kawa przyrządzona przez Z10 będzie wyśmienita i trafi w 100% w Twój gust.

Ekspres Z10 Jura możesz także obsłużyć za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne Jura J.O.E.

Zamiłowanie do estetyki

Jura Z10 ma wklęsło-wypukły, aluminiowy front o grubości 3mm będący dowodem na najwyższym poziomie rzemiosło, poczucie elegancji oraz precyzję wykonania. Nowy ekspres Jura Z10 zachowuje charakterystyczny dla linii Z zaokrąglony kształt nawiązujący do wyglądu ziaren arabiki. Chromowane detale podkreślają przynależność tego modelu to linii ekspresów Premium.

Z10 Jura posiada podświetlany, falisty zbiornik na wodę z nową konstrukcją wykorzystującą magnesy, które ułatwiają wkładanie go na swoje miejsce.

Jura Z10 posiada także nowy zbiornik na ziarna o okrągłym kształcie, który uzupełnia uchwyt wykonany z ręcznie polerowanego odlewu cynku. 

W modelu Z10 zastosowano także nową, podwójną wylewkę - kawa, mleko i woda - wszystko wydobywa się właśnie z niej, przy zachowaniu najwyższych standardów higieny, które potwierdza certyfikat TUV.

Technologie w Jura Z10

Kompatybilność z aplikacją J.O.E.

Aplikacja na urządzenia mobilne Jura Operating Experience umożliwia obsługę ekspresu za pomocą ekranu dotykowego smartfona. Aplikacja poinformuje użytkownika o konieczności opróżnienia zbiornika na fusy lub dosypania ziaren kawy. Więcej o aplikacji J.O.E. przeczytasz na naszym blogu.

Inteligentny System Wody - I.W.S.

Kawa w 98% składa się z wody, dlatego musi być ona najwyższej jakości. Technologia filtracji wody I.W.S. wykorzystuje czujnik Claris Smart, który działa w technologii RFID. Rozwiązanie to chroni ekspres przed zakamienianiem i zapewnia wodę wysokiej jakości, z której ekspres przygotowuje wyśmienitą kawę.

Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej - P.E.P.

Ten innowacyjny i opatentowany przez markę Jura system zaparzania optymalizuje czas ekstrakcji małych kaw czarnych (espresso, ristretto) w celu wydobycia pełni smaku i głębi aromatu z ziaren kawy. P.E.P. wykorzystuje proces podawania wody przez pompę w krótkich interwałach, w efekcie czego crema będzie gęstsza, a body uzyska idealny ciemny kolor.

Poznaj Jura Z10 z bliska

Tacka na filiżanki z chromowanego odlewu cynkowego

Technologia parzenia 3D Brewing

Zbiornik na wodę o pojemności 2,4 l

Nowa, podwójna wylewka

Kawa, mleko i woda - wszystko z jednego miejsca

Dotykowy, kolorowy wyświetlacz 4,3"

Wypukło-wklęsły front z anodyzowanego aluminium

Ekspres Jura Z10 - jakość premium, na którą zasługujesz

Światowa nowość, jaką jest model Jura Z10 posiada w menu aż 32 specjały kawowe. Począwszy od klasycznych kaw czarnych, po pyszne specjały z mlekiem i orzeźwiające kawy Cold Brew. Z10 umożliwia przyrządzenie kaw podwójnych, a także specjałów z funkcją Extra Shot, które zapewniają większe pobudzenie dzięki dodatkowemu espresso. 

Ekspres Jura Z10 oferuje wyśmienite kawy za naciśnięciem jednego przycisku, jest to funkcja One-Touch. Nowy ekspres Jura umożliwia stosowanie kawy mielonej oraz posiada pokrywę Aroma, która chroni aromat ziaren. Dużą innowacją jest w pełni automatyczny proces czyszczenia systemu mlecznego również dostępny za naciśnięciem jednego przycisku.

Opis

Przeznaczenie
Dom
Ilość zaprogramowanych przepisów
32
Kolor
Antracyt
Pojemność zbiornika na wodę
2,4 l
Pojemność zbiornika na ziarna
280 g
Pojemność zbiornika na fusy
ok. 20 porcji
Wyświetlacz
4,3" dotykowy kolorowy
Młynek kawy
Inteligentny Młynek P.R.G.
Kawa mielona
Tak
Programowanie mocy kawy
Tak, 10 poziomów
Regulacja wysokości wylewki kawy
78-150 mm
Programowanie ilości mleka
Tak
Programowanie temperatury wody
Tak, 3 poziomy
Podgrzewanie filiżanek
bursztynowe i białe
Napięcie
230 V
Pobór mocy
1450 W
Waga
12,3 kg
Wydajność dzienna
Do 30 kaw
Automatyczne czyszczenie i odkamienianie
Tak
Regulacja mocy kawy
Tak
Regulacja temperatury kawy
Tak

Zobacz także