Top

Najlepsze Ekspresy dla Branży HoReCa.

Najlepsze Ekspresy dla Branży HoReCa.

Rozpoczynając dzień w sektorze HoReCa, śniadanie to pierwszy posiłek dnia. Poranna kawa może zadecydować o całym doświadczeniu klienta. Wśród kluczowych elementów sukcesu, kawa wybija się na prowadzenie. Prezentujemy pięć wyjątkowych ekspresów do kawy, które idealnie wpisują się w potrzeby śniadaniowe w HoReCa.

Aroca Coffee Zone: Wysoka Wydajność dla HoReCa

Aroca Coffee Zone dostosowuje się do wymagań najbardziej zróżnicowanych obiektów HoReCa, oferując możliwość przygotowania do 200 kaw dziennie. Dzięki 10-calowemu ekranowi dotykowemu, ekspres ułatwia obsługę i umożliwia indywidualne dostosowanie napojów kawowych do gustów klientów.

Kluczową funkcją jest telemetria, dzięki której możliwe jest zdalne monitorowanie ekspresu. Pozwala to na kontrolę ilości przygotowywanych kaw, czyszczeń oraz na szybkie reagowanie w przypadku wystąpienia awarii, co zapewnia ciągłość serwisu. Dodatkowo, system automatycznie wygasza opcję kaw mlecznych w przypadku braku mleka, co eliminuje ryzyko podania niekompletnego napoju. Precyzyjna kalibracja urządzenia gwarantuje doskonałość każdego napoju, co sprawia, że Coffee Zone jest niezastąpionym wyborem dla branży HoReCa.

Aroca M12: Elastyczność i Komfort Obsługi

Aroca M12 to ekspres, który harmonijnie łączy w sobie wydajność i elastyczność, idealnie wpisując się w potrzeby różnorodnych środowisk operacyjnych w HoReCa. Zdolny do przygotowania do 120 kaw dziennie, oferuje opcję bezpośredniego podłączenia do wody, co jest znaczącym udogodnieniem. Jego wyjątkowa cecha to automatyczny system czyszczenia, który znacznie ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości, a przez to zapewnia wyższą jakość serwowanych napojów. Ekspres jest również wyposażony w intuicyjny 10,1 – calowy ekran dotykowy, który umożliwia łatwe zarządzanie ustawieniami i dostosowanie do indywidualnych preferencji klientów, co czyni go kompleksowym rozwiązaniem dla każdego sektora HoReCa.

Franke A600 FM EC: Nowoczesność Spotyka Funkcjonalność

Franke A600 FM EC nowoczesnym designem, co sprawia, że jest to wyjątkowy wybór dla profesjonalnych obiektów HoReCa. Jego wszechstronność jest wspierana przez technologię FoamMaster™, która gwarantuje doskonałą jakość pianki mlecznej, zarówno w gorących, jak i zimnych napojach. Ekspres charakteryzuje się intuicyjną obsługą dzięki 8-calowemu ekranowi dotykowemu, który ułatwia dostęp do różnorodnych funkcji. Dodatkowe funkcje, takie jak automatyczne czyszczenie i opuszczana wylewka, podnoszą standard obsługi i bezpieczeństwa. Franke A600 FM EC jest doskonałym rozwiązaniem dla miejsc o wysokim natężeniu ruchu, oferując niezmiennie wysoką jakość napojów. 

Gaggia La Solare: Technologia na Wysokim Poziomie

Gaggia La Solare  250 kaw dziennie, ale również przez zaawansowaną technologię i łatwość obsługi. Dzięki możliwości zdalnego sterowania przez Wi-Fi/Bluetooth i aplikację „Coffee APPeal”, ekspres ten jest idealnym rozwiązaniem dla dynamicznych środowisk HoReCa, gdzie szybkość i wygoda obsługi są kluczowe. Jego zaawansowany system czyszczenia zapewnia łatwe utrzymanie czystości urządzenia, co jest istotne dla zachowania wysokiej jakości serwowanych napojów.

Saeco Aulika Evo Top RI: Idealny dla Każdego Środowiska HoReCa

Saeco Aulika Evo Top RI HoReCa. Dzięki wydajności do 90 kaw dziennie i intuicyjnej obsłudze poprzez podświetlany panel z grafikami napojów, jest to idealne rozwiązanie dla małych i średnich obiektów. Ekspres oferuje funkcję bezpośredniego podłączenia do sieci wodnej, co zapewnia ciągłość pracy i oszczędność czasu. Zaawansowane opcje przygotowania napojów mlecznych, takie jak One Touch Cappuccino, zapewniają szeroki wybór wysokiej jakości kaw, co sprawia, że Saeco Aulika Evo Top RI jest doskonałym wyborem dla każdego obiektu HoReCa, szukającego połączenia wygody i doskonałego smaku. 

Wybór Idealnego Ekspresu dla Twojego Biznesu w HoReCa

Różnorodność dostępnych na rynku modeli umożliwia znalezienie idealnego rozwiązania, odpowiadającego na potrzeby najbardziej wymagających użytkowników w sektorze HoReCa. Wybierając ekspres do kawy dla swojego biznesu w branży HoReCa, ważne jest, aby uwzględnić specyficzne potrzeby swojego lokalu i oczekiwania gości. Dzięki różnorodności dostępnych na rynku modeli, możliwe jest znalezienie idealnego rozwiązania, które zapewni sukces Twojemu biznesowi, podnosząc standard serwowanych napojów i zwiększając satysfakcję klientów.