Top

Co wyróżnia ekspres Aroca M12?

Co wyróżnia ekspres Aroca M12?

Łyk gorącej kawy stał się nieodłącznym elementem dnia dla każdej osoby. Popularność picia kawy na poziomie tych przygotowanych przez baristów bardzo wzrosła. Dzięki temu rynek ekspresów automatycznych do kawy rozkwitł, a gama urządzeń z różnymi funkcjami zwielokrotniała. Coraz częściej spotkamy się z kącikami kawowymi w hotelach, biurach, korporacjach i poczekalniach, które urozmaicają miejsce i służą za przerywnik rutyny. W takie rozwiązania zaopatrują się również stacje benzynowe, które kawę oferują dla kierowców po długich i męczących podróżach. Mała czarna działa pobudzająco i odświeża umysł przed dalszą pracą. Jednak jaki powinien być ekspres automatyczny do kawy, aby działał skutecznie i bezawaryjnie? Co wyróżnia ekspres Aroca M12?

Jakie wymagania powinien spełniać taki ekspres?

Takie urządzenie powinno być dostosowane do wymagań, które ma spełniać. Przed wyborem ekspresu należy ustalić jaką dzienną wydajność musi spełniać ekspres. Ważnym elementem jest również bezawaryjność, aby uniknąć ciągłych problemów i serwisowania urządzenia. Istotnym detalem jest łatwość obsługi, aby każdy mógł bez trudności przygotować napój kawowy. Intuicyjna obsługa i automatyczne programy czyszczenia będą również dużym ułatwieniem dla osoby konserwującej ekspres. Jaki ekspres posiada wszystkie te cechy? 

Aroca M12 - ekspres od zadań specjalnych

Co wyróżnia ekspres do kawy Aroca M12? Aroca M12 to wszechstronne urządzenie, które powstało z myślą wyciągnięcia z kawy całego aromatu smaku i flavour. Zastosowanie w nich najnowszych technologii sprawia, że przygotowana kawa jest na poziomie tych przygotowywanych przez najlepszych baristów. M12 to w pełni automatyczny ekspres do kawy, który będzie idealnym uzupełniniem średniego biura, korporacji, hotelu lub pensjonatu oraz mniejszej stacji paliw. Dzięki możliwości podłączenia ekspresu do wody oraz zamontowania zrzutu na fusy i pozostałości  po kawie urządzenie może funkcjonować bez ciągłego monitorowania. Ekspres cechuje wysoka wydajność na poziomie do 120 kaw dziennie.

Niesamowita pojemność - Co wyróżnia ekspres Aroca M12?

Dwu litrowy zbiornik na wodę jest idealną alternatywą dla osób, które nie mają możliwości podłączenia do wody. Duży pojemnik na ziarno, w którym zmieścimy 1200g ziaren kawy eliminuje problem ciągłego uzupełniania kawy. Pojemnik na fusy mieści do 70 porcji kawowych ciastek. Takie parametry sprawiają, że ekspres może przez duży okres czasu działać bez potrzeby uzupełniania i opróżniania zbiorników. Dodatkowo wszystkie pojemniki są monitorowane i w przypadku np. zapełnienia tacki na skropliny, ekspres wyświetli komunikat o potrzebie opróżnienia. 

Duży dotykowy wyświetlacz

M12 wyposażony w nowoczesny dotykowy wyświetlacz o przekątnej 10,1″ wyróżnia się na tle innych ekspresów. Wyświetlane propozycje w formie kolorowych ikon to duże ułatwienie dla początkujących użytkowników. Za pomocą jednego dotknięcia ekranu przygotujemy wybrany napój kawowy. Dzięki wyświetlaczowi możemy zmieniać ustawienia i uruchomić program czyszczący. 

M12 oferuje 20 zaprogramowanych przepisów kawowych. 

Idealne kawy czarne i mleczne

Maksimum smaku oraz aromatu zapewnia ceramiczny młynek, którego głównymi zaletami jest niski poziomom hałasu oraz równomierne mielenie. 

Nowoczesny spieniacz mleka i podwójna wylewka to połączenia, które zapewnia idealną i przyjemną mleczną piankę. 

Wybrane kawy Caffedelmondo Blend:

Rome

Boston

Delhi

Regulowana wylewka - Co wyróżnia ekspres Aroca M12?

Regulowana wysokość wylewki to wygodne rozwiązanie przy używaniu różnych wielkości filiżanek lub własnego kubka. 

Podwójna wylewka

Ekspres Aroca M12 posiada samoczyszczący, system mleczny dzięki, któremu dysza cappucinatora jest przepłukiwana po zrobieniu kawy. Taki zabieg zapobiega zastygniętym resztkom mleka i zmniejsza ilość awarii urządzenia. 

Ekspres wymaga regularnego czyszczenia całego systemu mlecznego (raz dziennie) oraz odkamieniania. Jest to bardzo proste dzięki instrukcji krok po kroku, która jest wyświetlana na ekspresie. 

Wpasowuje się w każdą przestrzeń

Pomimo tego, że ekspres ma szeroką gamę zalet i bardzo duża dzienna wydajność został on zaprojektowany tak, aby jego rozmiar był kompaktowy:

Szerokość – 30cm

Głębokość – 50cm

Wysokość – 58cm

Waga – 19 kg

Aroca M12 to urządzenie o nowoczesnym ukończeniu oraz kolorowym oświetleniu dookoła wyświetlacza. Kolorowa ramka zmienia barwę co parę sekund lub może zostać ograniczona do 1 koloru. Barwę można dostosować według własnych potrzeb. M12 to urządzenie, które bez wątpienia przyciąga wzrok każdego i nie pozostawia obojętnym. Minimalistyczny, nowoczesny wygląd oraz stalowa, lustrzana konstrukcja sprawia, że model wpasuje się w każde wnętrze.