Top

Popularne modele ekspresów do biura

Popularne modele ekspresów do biura

Wielu z Nas nie wyobraża sobie dnia bez kawy. Pita na stacji benzynowej lub przy okazji zakupów pomaga w rozpoczęciu  dnia pełnego wyzwań. Ekspres do kawy stał się nieodłącznym elementem prawie każdego biura. Napicie się kawy podczas przerwy pracy pozwala nabrać sił na następne zadania i urozmaica dzień. Jednak jaki powinien być perfekcyjny ekspres do biura? Jakie są popularne modele ekspresów do biura? 

Ekspres w biurze - aromatyczna kawa każdego dnia

Jednak dobra kawa to nie jedyna cecha jaką powinien posiadać ekspres biurowy. Najważniejsza jest bezawaryjność, aby nie dopuścić do nieprzewidzianych przerw w piciu kawy.  Aby każdy mógł napić się kawy, ekspres powinien być łatwy w obsłudze, a poruszanie się po jego ustawieniach bardzo intuicyjne. Często proponowanym rozwiązaniem do biur z większą ilością pracowników jest zautomatyzowanie niektórych czynności. Podłączenie ekspresu do wody, zrobienie odpływu w tacce ociekowej i zsypu na fusy rozwiąże problem częstego napełniania i opróżniania zbiorników. Automatyczny system czyszczenia to nieodłączny element najnowszych modeli ekspresów do kawy, dzięki takiej opcji wyczyszczenie urządzenia staje się łatwe i przyjemne. Jakie marki są najczęściej wybierane? Popularne modele ekspresów do biura to Seaco, Jura i Aroca. 

Aroca M12 - innowacyjne urządzenie biurowe

Aroca M12 to automatyczny ekspres do kawy o kompatybilnym rozmiarze.  Urządzenie wyposażono w najnowszą technologię, dzięki czemu uzyskamy kawę na poziomie porównywalnym z  najlepszymi baristami. Główną zaletą ekspresu jest jego wysoka wydajność na poziomie 120 filiżanek kaw dziennie. Idealnie sprawdzi się w większych biurach i korporacjach. M12 wyróżnia duży pojemnik, który mieści do 1kg ziarna kawy i 2 litrowy zbiornik na wodę. 

Praktyczny i niezawodny

Ekspres Aroca M12 wyróżnia się na tle konkurencji swoim nowoczesnym i niebanalnym designem, który wpasowuje się w każde wnętrze. Jeżeli chcemy, aby ekspres działał praktycznie samodzielnie istnieje możliwość modyfikacji kilku funkcji. Zmiana zbiornika wody na podłączenie do źródła wody niweluje konieczność ciągłego napełniania pojemnika. Podłączenie do sieci wodociągowej poprzez filtr odkamieniający zapewni bezawaryjność przez długi okres czasu. 

Dotykowy wyświetlacz

Cechą charakterystyczną ekspresu Aroca M12 jest duży 10,1″ dotykowy wyświetlacz. M12 jest praktycznie samoobsługowy, a korzystanie z niego jest bezproblemowe nawet dla nowicjuszy. Kolorowe ikonki na ekranie pozwalają na dowolny wybór spośród 20 kawowych specjałów oraz na dostosowanie funkcji według własnych upodobań. Maksimum aromatu i smaku zapewnia ceramiczny młynek, który z precyzją mieli ziarna kawy. Podwójna pompa skraca proces przygotowania kawy. 

Automatyczne czyszczenie

Po przygotowaniu kawy Aroca M12 automatycznie przepłukuje system mleczny, dzięki czemu resztki mleka nie zalegają w ekspresie.  Intuicyjny panel sterowania ułatwia czyszczenie, dzięki przekazywaniu instrukcji działania krok po krokuEkspres przypomina również o regularnym czyszczeniu oraz odkamienianiu. Wszystkie czynności wykonuje się poprzez wrzucenie detergentu do określonych pojemników i uruchomienie programu. 

Caffedelmondo Single Origin

Colombia Supremo Medellin

Brazil Santos from Guaxupe

India Monsooned Malabar

Jura X8 - Popularne modele ekspresów do biura

W pełni automatyczny ekspres Jura X8 o wydajności na poziomie 90 kaw dziennie jest bestsellerem szwajcarskiej produkcji. Wyposażony w funkcje dla kaw mlecznych i profesjonalny młynek Aroma G3 zapewnia aromatyczne kawy czarne jaki i mleczne. Zbiornik na wodę o pojemności 5 litrów i pojemnik mieszczący 500 g ziarna kawy to połączenie niwelujące potrzebę częstego napełniania. Dodatkowym atutem jest wyposażenie urządzenia w pojemnik na fusy, który pomieści aż do 25 porcji ciastek kawowych. 

Jura X8 Platinum

Intuicyjna obsługa

Kolorowy wyświetlacz z przyciskami, gwarantuje łatwość obsługi. W menu ekspresu znajdziemy kawy mleczne i czarne, które przyrządzimy za pomocą jednego przycisku. Ekspres potrafi przyrządzać do 2 kaw jednocześnie. Opatentowany przez Jure Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P) przyśpiesza czas ekstrakcji małych kaw. Model X8 został wyposażony w profesjonalny cappucinatore, który podgrzewa i spienia mleko, dzięki czemu latte macchiato ma dobrze widoczną 3 warstwową strukturę.

Prostsze uzupełnianie zbiorników

Zbiorniki na wodę i ziarna w tym modelu mogą być uzupełniane od przodu, co zdecydowanie ułatwia czynności napełniające. Dodatkowo pojemniki te są wyposażone w mechanizmy zamykające, które chronią wodę i kawę przed wpływem czynników zewnętrznych.

Czyszczenie krok po kroku - Popularne modele ekspresów do biura

Ekspresy do kawy Jura są bardzo intuicyjne w obsłudze, dzięki czemu nie przysparzają trudności i nawet niedoświadczony użytkownik będzie w stanie przygotować doskonałą kawę. Urządzenie jest łatwe w utrzymaniu czystości, dzięki specjalnym funkcjom ułatwiającym czyszczenie już za dotknięciem jednego przycisku. Certyfikat TUV jest gwarancją, że korzystanie z ekspresu będzie higieniczne za sprawą zintegrowanych programów czyszczenia i płukania. To wszystko sprawia, że Jura to idealne ekspresy do biura, bez względu na jego wielkość.

Wybrane kawy Caffedelmondo Blend:

Rome

Boston

Delhi

Jura WE8 - 100% aromatu i smaku

Profesjonalny i automatyczny ekspres do biura Jura WE8 wyprodukowany przez szwajcarską markę Jura. WE8 jest idealnym wyborem dla osób, które cenią aromatyczną kawę, różnorodność oraz estetykę. Dzienna wydajność ekspresu wynosi 60 kaw dziennie. Ekspres posiada zbiornik na wodę o pojemności 3 litry oraz pojemnik mieszczący 500g ziaren kawy. WE8 posiada w swoim menu 12 przepisów kawowych oraz możliwość podania porcji mleka i gorącej wody na herbatę. Czas czekania na kawę skraca funkcje przygotowania 2 napojów kawowych jednocześnie.

Aromatyczna i smaczna kawa - Popularne modele ekspresów do biura

Sześciostopniowy młynek do kawy Aroma G3 szybko i precyzyjnie mieli ziarna zachowując przy tym ich aromat, dzięki chroniącej pokrywie. Nowoczesny Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P) to gwarancja pysznej kawy oraz skrócony czas jej ekstrakcji.  Funkcja One Touch i nowoczesny wyświetlacz  pozwala na zrobienie kawy za pomocą naciśnięcia jednego przycisku.

Dla małych i średnich biur

Ekspres Jura WE8 zaspokoi potrzeby małych i średnich firm. Ten model ze średniego segmentu posiada bogate menu, pojemne zbiorniki i intuicyjny wyświetlacz gwarantujący łatwość obsługi. Sprawia to, że WE8 jest dobrym ekspresem do biura. 

Seaco Aulika Evo TOP - intuicyjna obsługa

Ekspres automatyczny Saeco Aulika Evo TOP jest urządzeniem najczęściej wybieranym do małych i świetnych biur. Aulika charakteryzuje się dzienną wydajnością na poziomie do 90 kaw. Ekspres został wyposażony w pojemnik mieszczący 1kg ziaren i 4l zbiornika na wodę. Urządzenie posiada pojemnik na fusy, który zmieści aż do 40 porcji.

Oryginalny design - Popularne modele ekspresów do biura

Ekspres do kawy Saeco Aulika Evo Top jest urządzeniem wyposażonym w ciekawe rozwiązania technologiczne. Ekspres Saeco charakteryzuje błyszczącym korpusem z niebiesko – szarym wykończeniem wylewki. Zupełnie nowy interfejs użytkownika jest wyposażony w podświetlany panel ze zdjęciami napojów kawowych, co pozwala na intuicyjną obsługę. 

Szybkie i idealne kawy

Ekspres został wyposażony w funkcje One touch Cappuccino oraz High – Speed Cappuccino. Dzięki tym technologiom kawa typu cappuccino i latte macchiato powstanie w szybkim tempie za pomocą jednego przycisku. Urządzenie ma możliwość podłączenia do źródła wody.