Top

Zamienniki mleka coraz popularniejsze w firmach – dlaczego?

Zamienniki mleka coraz popularniejsze w firmach – dlaczego?

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób poszukuje alternatyw dla tradycyjnych produktów spożywczych. Dotyczy to również mleka, gdzie popularność zyskują różnego rodzaju zamienniki, takie jak napoje roślinne owsiane, sojowe, migdałowe czy kokosowe. Trend ten widoczny jest w biurach, gdzie można spotkać lodówki wypełnione napojami roślinnymi, ale także w punktach samoobsługowych, stacjach paliw, gdzie ludzie chcą mieć możliwość dokonywania wyborów zgodnie z ich preferencjami, hotelach i pensjonatach, w których kawa przy śniadaniu to nieodłączny element każdego dnia. Korzyści wynikające z wyboru zamienników mleka są wielorakie i przyciągają coraz większą liczbę klientów. Dlaczego tak się dzieje?

Rosnąca świadomość żywienia - Napoje roślinne

Dużo osób wybiera produkty bogate w wartości odżywcze, takie jak witaminy, minerały i błonnikZamienniki mleka, zwłaszcza napoje roślinne, stają się popularnym wyborem, spełniając oczekiwania tych świadomych zdrowia konsumentów. Regularne spożywanie napoi roślinnych może przyczynić się do uzupełnienia diety w cenne witaminy i minerały. Odgrywają one istotną rolę w zachowaniu zdrowia i dobrego samopoczucia. Dodatkowo, zawartość błonnika w mleku roślinnym może wspomagać zdrowy układ pokarmowy i regulację procesów trawiennych. Dlatego coraz więcej osób, zwłaszcza tych dbających o zdrowy styl życia, decyduje się na napoje roślinne jako alternatywę dla tradycyjnego mleka.  

Alergie i inne preferencje pokarmowe - Chłodziarka na 2 rodzaje mleka

Wiele osób boryka się z alergiami pokarmowymi lub nietolerancjami, które uniemożliwiają im spożywanie mleka krowiego. Osoby z nietolerancją doświadczają nieprzyjemnych objawów po spożyciu produktów zawierających laktozę, takich jak tradycyjne mleko krowie. Podobnie osoby z alergią na białka mleka krowiego muszą unikać tradycyjnego mleka, aby uniknąć poważnych reakcji alergicznych. Napoje roślinne, pozbawione białka mleka krowiego, są dla nich bezpieczną alternatywą, pozwalając im cieszyć się ulubioną kawą, bez nieprzyjemnych dolegliwości. Podczas korzystania z ekspresu do kawy w miejscach pracy, na stacjach paliw lub w hotelach, często brakuje możliwości przygotowania kawy z zamiennikiem mleka z powodu braku odpowiedniego wyposażenia. Rozwiązaniem tego problemu jest dostęp do chłodziarki oferującej dwa pojemniki na dwa rodzaje mlekaAroca SC12, co umożliwia korzystanie z różnych napojów kawowych.

Aroca SC12 - Chłodziarka na 2 rodzaje mleka

Aroca Coffee Zone - Wydajność do 200 kaw dziennie

Jaki ekspres wybrać do punktu z kawą na wynos? - Aroca Coffee Zone

Możliwość spersonalizowania napoju - Zamienniki mleka w kawie

Eksperymentowanie z proporcjami kawy do napoju roślinnego daje klientom możliwość spersonalizowania kawy tak, aby idealnie odpowiadał ich upodobaniom. Zdobywca nagrody magazynu „Paliwa Płynne” na Międzynarodowych Targach Stacji Paliw w Warszawie ekspres do kawy Aroca Coffee Zone został wyposażony w dotykowy wyświetlacz, dzięki czemu klient może łatwo wybrać preferowaną proporcję kawy do mleka, od espresso po mleczne latte czy cappuccino. To zapewnia dużą elastyczność i dostosowanie napoju do indywidualnych preferencji smakowych. W połączeniu z wydajnością do 200 kaw dziennie, 2 pojemnikami na produkt instant i czujnikiem wykrywającym brak mleka w pojemniku, co zapobiega wydaniu niekompletnego napoju ekspres z dedykowaną chłodziarką Aroca SC12 jest idealnym rozwiązaniem do hotelu lub na stacje paliw.

Różnorodność smaków - Ekspres Aroca F30 z rotacyjną pompą mleka

Ekspres do kawy Aroca F30 to urządzenie o imponującej wydajności do 300 kaw dziennie. Wyposażony w dwa pojemniki na produkt instant i ziarno kawowe, co poszerza menu oraz rotacyjną pompę mleka, ekspres ten spienia mleko zarówno na ciepło, jak i na zimno. Dzięki temu można poszerzyć menu o napoje idealne na cieplejsze dni. Funkcje Aroca F30 umożliwiają eksperymentowanie z różnorodnymi kawowymi alternatywami, które zadowolą nawet najbardziej wymagające gusta. Dodatkowo, zamienniki mleka dostępne w szerokiej gamie smaków pozwalają na odkrywanie nowych doznań smakowych. Napój migdałowy dodaje delikatnego orzechowego posmaku, sojowy ma łagodny i kremowy charakter, mleko owsiane dodaje lekkiej słodyczy, a napój kokosowy wprowadza egzotyczną nutę. Każdą kawę dostosujesz do swoich upodobań dzięki dotykowemu 10″ wyświetlaczowi

 

Te różnorodne opcje mleka pozwalają stworzyć kawę z unikalnym profilem smakowym, dostosowaną do indywidualnych preferencji i upodobań, co sprawia, że ekspres Aroca F30 jest idealnym wyborem dla każdego miłośnika kawy.

 

Jakie rozwiązanie wybrać? - Zamienniki mleka w Twoim ekspresie do kawy

Rosnąca popularność napojów roślinnych stwarza nowe wyzwania dla miejsc wydających kawę na miejscu jak i na wynos oraz biur. Konieczne jest zapewnienie odpowiedniego asortymentu, aby zaspokoić potrzeby wszystkich pracowników. Zakup lodówki na mleko Aroca SC12 oferuje wiele korzyści dla miejsc takich jak biura, stacje paliw czy hotele. Dwa oddzielne pojemniki pozwalają na przechowywanie różnych rodzajów mleka, co jest idealne dla osób z alergiami lub różnymi preferencjami. Ekspres Aroca Coffee Zone to doskonały wybór dla tych, którzy chcą spersonalizować swoją kawę. Dzięki dotykowemu wyświetlaczowi klient może łatwo dostosować proporcje kawy do zamiennika mleka, tworząc idealny napój pod swoje preferencje smakowe. Dodatkowo ekspres jest wyposażony w profesjonalną pompę mleka, która zapewnia idealnie gładką mleczną piankę.

Aroca BR9CN - Chłodziarka na 1 rodzaj mleka

Aroca F30 - Wydajność do 300 kaw dziennie

Idealne Rozwiązanie dla Sieci Hotelowych i Stacji Paliw - Ekspres Aroca F30

Natomiast ekspres Aroca F30, wyposażony w rotacyjną pompę mleka, jest idealnym rozwiązaniem dla sieci hotelowej lub stacji paliw. Ta innowacyjna funkcja pozwala na przygotowanie kawy z mlekiem zarówno na ciepło, jak i na zimno, co sprawia, że jest odpowiedni niezależnie od pory roku. Aroca F30 oferuje bogate menu napojów kawowych, które zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających klientów, zapewniając unikalne doznania smakowe.

Podsumowanie

Rozwiązania marki Aroca stanowią idealne rozwiązanie dla każdej firmy poszukującej innowacyjnych i wysokiej jakości urządzeń do przygotowywania kawy. Zapewniają wysoką wydajność możliwość personalizacji napojów, różnorodność smaków oraz ułatwiają obsługę z uwzględnieniem różnych preferencji klientów. Dzięki produktom Aroca firma może oferować wyjątkowe doznania kawowe, podkreślając swoje zaangażowanie w wysoką jakość obsługi i innowacyjność.